🚛 Doručenie domov zadarmo pri nákupe nad 39 €.

02/20570200

Po - So 9:00 - 20:00
Ne: 9:00 - 14:00

02/20570200

Po - So 9:00 - 20:00
Ne: 9:00 - 14:00
Magazín Super zoo
/ mačky / Podstielky / Hrudkujúce / Kockolit Cats Best ÖkoPlus 40l

Kockolit Cats Best ÖkoPlus 40l

Hrudkujúci kočkolit s minimálnou spotrebou. Veľmi dobre hrudkujúca a biologicky odbúrateľná podstielka pre mačky, králiky a malé hlodavce. Hygienicky čistá, mäkká a príjemná pre labky. zobraziť celý popis
Množstevné zľavy
Cena za 1 ks 29,990 € / ks
pri kúpe 2 ks a viac 26,991 € / ks
pri kúpe 4 ks a viac 25,492 € / ks
ks
Množstevná zľava: 0 €
29,99 €
Sme autorizovaný predajca
Doručenie domov
Na sklade
Osobné vyzdvihnutie na 21 predajniach
Značka: Cat´s Best
Katalógové číslo: 203-199

Hrudkujúci kočkolit s minimálnou spotrebou.

Veľmi dobre hrudkujúca a biologicky odbúrateľná podstielka pre mačky, králiky a malé hlodavce. Hygienicky čistá, mäkká a príjemná pre labky.

Cat's Best Öko Plus je vyrobený z prírodných rastlinných vlákien. Vďaka tomu je možné likvidovať použitú podstielku v toalete, podobne ako toaletný papier. Pri jeho použití strávite minimum času upratovaním mačacej toalety a svoje náklady znížite až 3-násobne. Výrobok je 3x úspornejší než bežná podstielka, pretože tekutiny sú pri podstielky Cat's Best Öko Plus viazané v kapilárnom systéme prírodných rastlinných vlákien omnoho efektívnejšie. Vďaka tomu je podstielka Cat's Best Öko Plus oveľa úspornejšia v spotrebe a tým aj výrazne cenovo výhodnejšia než mnohé iné.

Cat's Best Öko Plus môže zostať dlhšie v toalete bez nepríjemného zápachu, vďaka efektívnej absorbcií pachu. Tým sa redukujú materiálové náklady a prácnosť pri čistení a napĺňaní toalety na minimum.

Podstielka Cat's Best Öko Plus sa skladá z peliet rastlinných vlákien. Preto je omnoho ľahšia a prenáša sa jednoduchšie než porovnateľná minerálna podstielka. "Kompostovateľný" a "biologicky odbúrateľný" nie je to isté! Podstielka je v momentálne jediná hrudkujúca podstielka, ktorá má obidve tieto vlastnosti súčasne. Preto môžete obsah mačacej toalety vyhodiť na kompost alebo do nádoby na bioodpady.

Materiál drevité vlákno
Vek mačky staršia mačka
dospelá mačka
mačiatko
Typ podstielky hrudkujúca
Vôňa bez vône

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 4.3
hodnotilo už 241 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.