Výpredaj viac info

Po - Ne: 9:00 - 19:00
0
Prázdny

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Mačky / Toalety a podstielky / Filtre a príslušenstvo / Beaphar odstraňovač zápachu pre mačacie toalety Odour Killer 400 g

Beaphar odstraňovač zápachu pre mačacie toalety Odour Killer 400 g

Unikátny pohlcovač pachu určený do mačacích toaliet. Inovatívna kombinácia príjemnej vône, blokátora enzýmu ureáza a prirodzených priateľských mikróbov. Prípravok nezakrýva len zápach, ale úplne ho zobraziť celý popis
8,49 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká! Najrýchlejší rozvoz v Bratislave zabezpečuje Packeta.
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie na 67 predajniach
Sme výhradný dovozca
Značka: Beaphar
Katalógové číslo: 243-152339
Hmotnosť: 400 g

Unikátny pohlcovač pachu určený do mačacích toaliet. Inovatívna kombinácia príjemnej vône, blokátora enzýmu ureáza a prirodzených priateľských mikróbov. Prípravok nezakrýva len zápach, ale úplne ho neutralizuje.

Ako prípravok funguje?

Najprv príjemná vôňa eliminuje zápach moču, potom čo je moč absorbovaný sa aktivujú prirodzené inhibítory a blokátory enzýmu ureáza, ktoré bránia chemickej reakcii spôsobujúcej nepríjemný zápach. V záverečnej fáze mikróby obsiahnuté v produkte rozložia škodlivé zlúčeniny moču na oxid uhličitý a vodu. Priateľské mikróby moč skonzumujú, čím odbúrajú zdroj zápachu. Mikroorganizmy použité v tomto výrobku sú pre domáce zvieratá absolútne bezpečné.

Odporúčané dávkovanie: Odporúčaná dávka cca. 20g. 1 dávka vydrží zhruba 1 týždeň pre 1 mačku. Balenie (400g) Vám vydrží zhruba 3 mesiace.

Hmotnosť 0,4kg
Vek mačky Dospelá mačka
Mačiatko
Staršia mačka

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 4.1
hodnotilo už 280 zákazníkov.
  • Diana Gregorová, dňa 8. 1. 2023 5.0

    “Príjemne vonia a našim mačičkám nevadí. Stačí použiť ako je v popise, odporúčam.„

  • Milada Čechvalová, dňa 2. 3. 2022 5.0

    “naozaj funguje tak, ako je popísané„

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.