🚛 Doručenie domov zadarmo pri nákupe nad 39 €
Vážení zákazníci, vzhľadom k mimoriadnej situácii v súvislosti s COVID-19 môže dôjsť k predĺženiu doby dodania Vašich objednávok. Ďakujeme za pochopenie..

02/20570200

Po - So 9:00 - 20:00
Ne: 9:00 - 14:00

02/20570200

Po - So 9:00 - 20:00
Ne: 9:00 - 14:00
Magazín Super zoo

Cat It Guľová dráha super 2.0

Guľodráha pre mačky. Zariaďte svojej mačke guľodráhu. Zaistíte jej, tým hodiny a hodiny hrania. Nová priama trať umožňuje kompatibilitu s ostatnými produktami Sense 2.0. Zmeny produktu zahrňujú zobraziť celý popis
17,09 €
Pôvodná cena: 18,99 €. Ušetríte 1,90 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave
Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká!
Najrýchlejší rozvoz v Bratislave rozvážame 2 x denne.
Doručenie domov
Na sklade
Osobné vyzdvihnutie na 57 predajniach
Sme autorizovaný predajca
Značka: Cat It
Katalógové číslo: 103-43156

Guľodráha pre mačky. Zariaďte svojej mačke guľodráhu. Zaistíte jej, tým hodiny a hodiny hrania. Nová priama trať umožňuje kompatibilitu s ostatnými produktami Sense 2.0.

Zmeny produktu zahrňujú priamu dráhu, ktorá umožňuje kompatibilitu so širšími a stabilnejšími produktami Senses 2.0. Play Circuit má plochú základňu, čo je skvelé pre rýchlosť stavby.

Wave okruh ponúka rôzne polohy a výšky a viac rozmanitých pohybov. Super dlhá guľodráha Super dlhá guľodráha je tou najlepšou variantov. Starý variant: 8 častí, Nový variant: 12 častí

Variabilita skladania: Aby záujem Vašej mačky o hračku vydržal, budete musieť raz za čas zmeniť jej tvar. Obvody Senses 2.0 môžu byť postavené a prestavované do rôznych tvarov. Prekvapte svoju mačku s novým usporiadaním každých pár dní! Podporuje inštinkt lovca Súčasťou každej dráhy je aj guľa, ktorá je uzavretá v jej časti. Špeciálny tvar dráhy podporuje pohyb gule, ktorá bude mačku neustále lákať k hre.

Jednoduchá montáž: Zostavenie obvodov je veľmi jednoduché- priložíte k sebe dva články a stlačíte dole, pokiaľ nezapočujete mäkké cvaknutie. Pre demontáž zatlačte západky na oboch koncoch a vytiahnite. Kryty môžu byť odstraňovane podobným spôsobom.

Jednoduché umytie: Každá časť je jednoducho umývateľná prírodným mydlom, bez chemikálií alebo abrazívnych zložiek. Potom stačí iba opláchnuť čistou vodou.

Dráhy sú kompatibilné so všetkými hračkami Senses 2.0

Materiál Plast
Farba Biela
Zelená
Vek mačky Dospelá mačka
Mačiatko
Staršia mačka

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.8
hodnotilo už 39 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií

Video