02/20570200

Po-Ne: 9:00-19:00
0
Prázdny

 

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

Môžete začať s výberom z našej akčnej ponuky z letáku.

Xtra Vital krm.pre zajace 1kg

Prémiové krmivo s nízkym obsahom tuku pre králiky. Extrémne dobre stráviteľné a vyvážené prémiové krmivo, obsahuje všetky dôležité vitamíny spoločne s minerálnymi látkami, (ktoré sú obalené zobraziť celý popis
5,69 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká! Najrýchlejší rozvoz v Bratislave rozvážame 2 x denne.
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie na 25 predajniach
Sme výhradný dovozca
Značka: Beaphar
Katalógové číslo: 245-093116
Hmotnosť: 1000 g

Prémiové krmivo s nízkym obsahom tuku pre králiky.

Extrémne dobre stráviteľné a vyvážené prémiové krmivo, obsahuje všetky dôležité vitamíny spoločne s minerálnymi látkami, (ktoré sú obalené proteínovým obalom, aby sa zlepšil ich príjem). Krmivo je ušité na mieru podľa kŕmnych požiadaviek králikov. Je bohaté na proteíny, stimulujúce optimálne trávenie. V prídavku XtraVital je nízky obsah tuku, aby sa predišlo tvorbe tuku v okolí vnútorných orgánov králika. S prídavkom Echinacei, rastlinného extraktu, ktorý udržiava zdravý imunitný systém. Zabezpečuje živosť a čipernosť Vášho králika. S týmto krmivom zaistíte kvalitnú srsť a zdravú pokožku Vášho miláčika.

Kŕmny návod: Králik by mal mať zabezpečený voľný prístup k potrave počas celého dňa, pretože jeho zažívacie ústrojenstvo by malo byť stále plné.

Zloženie: vysoko hodnotná lucerna, kukurica, hrach, extrudovaná pšenica, fazuľové vločky, rohovník obyčajný, ovos, extrudovaná lucerna, vysoko hodnotná sója, mrkvové vločky.

Akostné znaky: proteíny 15%, vlhkosť 10,8%, tuky 3%, hrubé popoloviny 5,6%, vláknina 14%, vápnik 0,94%, fosfor 0,48%, vitamín A 6500 m.j./ kg, vitamín D3 900 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 1000 mg / kg, meď 8 mg / kg.

Zloženie Obilniny
Hmotnosť 1kg
Typ krmiva Zmeska
Druh hlodavca Králik

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 4.1
hodnotilo už 20 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.