💛 Dlhodobo ZNIŽUJEME CENY krmív. Doprajte svojmu zvieraciemu miláčikovi to najlepšie!

💛 Dlhodobo ZNIŽUJEME CENY krmív. Doprajte svojmu zvieraciemu miláčikovi to najlepšie!

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ SK Specialná ponuka / Magazín / Drobné cicavce / Krmivo complete pre morčatá 1,75 kg

Krmivo complete pre morčatá 1,75 kg

Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre morčatá. Krmivo Cavia Complete zabezpečuje tieto funkcie: Dental Care (starostlivosť o chrup) -u morčiat sa veľmi často objavujú problémy s zobraziť celý popis
Bez registrácie 19,99 €
family cena
16,99 €
-15%
Zvýhodnená cena platí pre členov Super zoo family
Staňte sa členom za jednu minútu
Super zoo family
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 80 predajniach
Sme autorizovaný predajca
Ďalšie varianty
 • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
 • Živé zvieratká príďte do našich predajní
 • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
 • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Versele-Laga
Katalógové číslo: 7205-461312
Hmotnosť: 1750 g

Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre morčatá.

Krmivo Cavia Complete zabezpečuje tieto funkcie: Dental Care (starostlivosť o chrup) -u morčiat sa veľmi často objavujú problémy s chrupom. Zvyčajne ide o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu a súvislému rastu zubov. Začlenením neporušených dlhých kúskov vlákniny s veľkým pomerom kremičitanov do peliet Cavia Complete je dosiahnuté maximálne prežúvania, obrus zubov a zdravá ústna dutina.

Fresh Vegetables (čerstvá zelenina) - proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok najmenej 10% čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. To v kombinácii s vlákninou a textúrou robí z Cavia Complete krmivo pre morčatá s vysokým stupňom požívateľnosti. Long Fibres (dlhé kúsky vlákniny) - morčatá sú od prírody bylinožravce, ktoré potrebujú stravu s dostatočne vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu. Cavia Complete obsahuje 20% surovej vlákniny. Unikátny proces spracovania zabezpečuje, že krmivá Complete obsahujú iba neporušené dlhé kúsky vlákniny bohaté na kremičitany. Teda presne také, ktoré sa nachádzajú v prirodzenej strave v prírode. Tieto dlhé kúsky vlákniny ďaleko lepšie podporujú a zlepšujú funkciu čriev a zubov ako rozdrvená či inak rozbitá vláknina v štandardných krmivách pre hlodavce.

Low Calorie (nízkokalorické) - kombinácia nízkeho obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlhých kúskov vlákniny zaručuje ľahkú stráviteľnosť a vyváženosť stravy. Vaše morča si takto udrží ideálnu hmotnosť.

Florastimul - pridanie prebiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannan-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správna rovnováha a funkcia čriev.

Vitamín Plus (vitamíny naviac) - pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie. Vitamín A je nevyhnutný pre obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika/fosforu a tým podporuje kosti. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Oba tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Morčatá si nie sú schopné samé vytvárať vitamín C vo svojom tele. Pre tieto malé hlodavce je preto príjem tohto vitamínu prostredníctvom krmiva životne dôležitý. V krmivách Complete je používaná stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy podlieha stabilizovaný vitamín C oveľa pomalšej oxidácii a biologickému rozkladu a preto zostáva ďaleko dlhšie aktívny.

Pro Immunity (lepšia imunita) - pridanie prírodných rastlinných farbív, luteínu a &beta

Zloženie Zelenina
Semená
Výrobky rostlinného pôvodu
Hmotnosť 1,75kg
Typ krmiva Granuly
Druh hlodavca Morča
Skinny morča
Hmotnosť krmiva 1,1 - 3 kg

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 4.0
hodnotilo už 284 zákazníkov.
 • Samuel Luterančík, dňa 2. 4. 2024 5.0

  “Veľmi spokojný „

 • Martin, dňa 27. 10. 2023 5.0

  “Kvalitné krmivo. tento krát som to kúpil cez eshop a bolo to lascnejšie ako z obchodu...„

 • Denisa Mokráňová, dňa 20. 1. 2023 5.0

  “Super kvalitné odporúčam len sú dosť drahé noo ale tak hádam s tým niečo spravíte ????????„

 • Helena Szárazová, dňa 31. 1. 2021 5.0

  “sú tie najlepšie ...„

 • ignac, dňa 30. 4. 2019 1.0

  “Riadne predražené, da sa to aj za 8eur kupit„

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.