💛 Dlhodobo ZNIŽUJEME CENY krmív. Doprajte svojmu zvieraciemu miláčikovi to najlepšie!

💛 Dlhodobo ZNIŽUJEME CENY krmív. Doprajte svojmu zvieraciemu miláčikovi to najlepšie!

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ SK Specialná ponuka / Magazín / Drobné cicavce / Krmivo complete pre králiky 1,7 kg

Krmivo complete pre králiky 1,7 kg

Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre králiky a zakrpatené králiky. Krmivo Cuni Complete zabezpečuje tieto funkcie: * Dental Care (starostlivosť o chrup) - U králikov sa zobraziť celý popis
Bez registrácie 19,99 €
family cena
16,99 €
-15%
Zvýhodnená cena platí pre členov Super zoo family
Staňte sa členom za jednu minútu
Super zoo family
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 80 predajniach
Sme autorizovaný predajca
Ďalšie varianty
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Versele-Laga
Katalógové číslo: 7205-461328
Hmotnosť: 1700 g

Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre králiky a zakrpatené králiky.

Krmivo Cuni Complete zabezpečuje tieto funkcie:

* Dental Care (starostlivosť o chrup) - U králikov sa veľmi často objavujú problémy s chrupom. Zvyčajne ide o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu a súvislému rastu zubov. Začlenením neporušených dlhých kúskov vlákniny s veľkým pomerom kremičitanov do peliet Cuni Complete je dosiahnuté maximálne prežúvanie, obrus zubov a zdravie ústnej dutiny.

* Fresh Vegetables (čerstvá zelenina) - Proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok najmenej 10% čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. To v kombinácii s vlákninou a textúrou robí z Cuni Complete krmivo pre (zakrpatené) králiky s vysokým stupňom požívateľnosti.

* Long Fibres (dlhé kúsky vlákniny) - (Zakrpatené) králiky sú od prírody bylinožravce, ktoré potrebujú stravu s dostatočne vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu. Cuni Complete obsahuje 20% surovej vlákniny. Unikátny proces spracovania zabezpečuje, že krmivá Complete obsahujú iba neporušené dlhé kúsky vlákniny bohaté na kremičitany. Teda presne také, ktoré sa nachádzajú v prirodzenej strave v prírode. Tieto dlhé kúsky vlákniny ďaleko lepšie podporujú a zlepšujú funkciu čriev a zubov ako rozdrvená či inak rozbitá vláknina v štandardných krmivách pre hlodavce.

* Low Calorie (nízkokalorické) - Kombinácia nízkeho obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlhých kúskov vlákniny zaručuje ľahkú stráviteľnosť a vyváženosť stravy. Váš (zakrpatený) králik si takto udrží ideálnu hmotnosť.

* Florastimul - Pridanie prebiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannan-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správna rovnováhy a funkcia čriev.

* Vitamín Plus (vitamíny naviac) - Pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie. Vitamín A je nevyhnutný pre obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika / fosforu a tým podporuje kosti. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Obaja tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. V krmivách Complete je používaná stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy podlieha stabilizovaný vitamín C oveľa pomalšej oxidácii a biologickému rozkladu a preto zostáva ďaleko dlhšie aktívny.

* Pro Immunity (lepšia imunita) - Pridanie prírodných rastlinných farbív, luteínu a &beta

Zloženie Zelenina
Výrobky rostlinného pôvodu
Yucca
Bez obilnín
Hmotnosť 1,7kg
Typ krmiva Granuly
Druh hlodavca Králik
Hmotnosť krmiva 1,1 - 3 kg

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 4.0
hodnotilo už 402 zákazníkov.
  • Michaela Blahová, dňa 24. 5. 2024 5.0

    “Náš zajko ich miluje ☺️„

  • Sára Garajová , dňa 4. 1. 2023 5.0

    “.„

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.