Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

Tetra Active Substrate 6kg

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Prírodný substrát z ílových minerálov k vode neutrálnych, s ďalšími benefitmi. Umožňuje rastlinám príjemnú pôdnu klímu pre ich silný a zdravý rast. Alternatíva k štrku s veľmi zobraziť celý popis
13,49 €
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 60 predajniach
Sme autorizovaný predajca
Značka: Tetra
Katalógové číslo: A1-246911
Hmotnosť: 6000 g

Prírodný substrát z ílových minerálov k vode neutrálnych, s ďalšími benefitmi.

Umožňuje rastlinám príjemnú pôdnu klímu pre ich silný a zdravý rast.
Alternatíva k štrku s veľmi poréznou štruktúrou a veľkou plochou. Bráni zhutnenia pôdy a poskytuje optimálnu cirkuláciu. Aktivuje pôdne flóru a podporuje osídlenie užitočných pôdnych baktérií. Poskytuje o 50% vyššiu priepustnosť vody než konvenčné štrku. Optimálna cirkulácia vody umožňuje lepšiu prísun živín ku koreňom. Chráni ryby dna pred odrením vďaka zaobleným hranám. Prírodný vzhľad, nekalia vodu, nepláva.

Hmotnosť 6kg
Materiál Íl
Farba Hnedá

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.7
hodnotilo už 225 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

Video