Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Akvaristika / Akváriové rastliny a hnojivá / Hnojivá / TETRA Plant Planta Start 12tabliet

TETRA Plant Planta Start 12tabliet

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Hnojivo s rastlinným hormónom pre všetky rastliny v sladkovodnom akváriu. Pre zdravý rast rastlín sú dôležité rôzne druhy živných zložiek. Tetra Plant Planta Start posilňuje a chráni nové zobraziť celý popis
8,69 €
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 66 predajniach
Sme autorizovaný predajca
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Tetra
Katalógové číslo: A1-146839

Hnojivo s rastlinným hormónom pre všetky rastliny v sladkovodnom akváriu.

Pre zdravý rast rastlín sú dôležité rôzne druhy živných zložiek. Tetra Plant Planta Start posilňuje a chráni nové rastliny, obsahuje všetky potrebné živiny pre bezpečnú priľnavosť pri vysadení alebo presadení rastlín. Cenný rastlinný hormón zvyšuje rast rastlín a aktivuje rast koreňov. Toto hnojivo tiež chráni sliznice citlivých koreňov a posilňuje odolnosť vďaka makro výžive, hnojí priamo korene, zaručuje okamžitý a maximálny efekt pri akejkoľvek hodnote pH a neznečisťuje vodu.

Dávkovanie: 1 tableta vystačí na 50 l vody. Vložte tabletu do miesta rastu rastliny priamo v piesku. Odporúčame opakovať hnojenie dvakrát v intervale 3-4 týždňov, Planta Start výborne dopĺňa ostatné druhy Tetra Plant hnojív.

Balenie 12 tabliet vystačí na 600 l vody.

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 0.0

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

Video