Neprehliadnite náš VÝPREDAJ

Po - Ne: 9:00 - 19:00
0
Prázdny

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Mačky / Podstielky / Hrudkujúce / Kockolit CanCat 8kg

Kockolit CanCat 8kg

Veľmi jemné hrudkujúce stelivo vyrobené z prírodného ílu (bentonit), ktoré vyniká vysokou savosťou a účinným pohlcovaním zápachu. Vzniknuté hrudky sú malé a ploché a neprilepia sa tak na dno zobraziť celý popis
10,00 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká! Najrýchlejší rozvoz v Bratislave zabezpečuje Packeta.
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie na 59 predajniach
Sme autorizovaný predajca
Značka: CANCAT
Katalógové číslo: 003-3261
Hmotnosť: 8000 g

Veľmi jemné hrudkujúce stelivo vyrobené z prírodného ílu (bentonit), ktoré vyniká vysokou savosťou a účinným pohlcovaním zápachu.

Vzniknuté hrudky sú malé a ploché a neprilepia sa tak na dno toalety. Kanadské stelivo CANCAT vydrží až 6x dlhšie, než bežné lacné stelivá, čím výrazne šetrí Vaše peniaze! Pokiaľ máte v podlahe inštalované podlahové kúrenie, odporúčame pod mačaciu toaletu umiestniť izolačnú vrstvu z dreva alebo polystyrénu. Pokiaľ si Vaša mačka na novú podstielku ihneď nezvykne, prosíme, buďte trpezliví alebo k prvej dávke steliva CANCAT pridajte malé množstvo dosiaľ používaného steliva.

Pokyny pre použitie: Stredne veľkú toaletu naplňte zhruba 6 cm vysokou vrstvou steliva CANCAT. Pomocou lopatky pravidelne odstraňujte pevné hrudky. V prípade potreby doplňte nové stelivo CANCAT tak, aby výška náplne bola približně 6 cm. Každé 3 – 4 týždne vyprázdnite toaletu a umyte ju horúcou vodou. Použité CANCAT stelivo zlikvidujte vyhodením do domáceho alebo biologicky rozložiteľného odpadu. Dbajte pritom na predpisy o likvidácií odpadov.

Hmotnosť 8kg
Materiál Bentonit
Typ podstielky Hrudkujúca
Jemná
Pohlcujúca pachy
Vôňa Bez vône

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 4.0
hodnotilo už 382 zákazníkov.
 • Ingrid Brezová, dňa 24. 1. 2023 5.0

  “Veľká spokojnosť, kupujem len tento nakolko nepráši a krásne hrudkavie „

 • Sofi, dňa 19. 1. 2023 5.0

  “Zatiaľ najlepšia podstielka! Krásne hrudkuje, jemná, mačky majú naozaj veľmi radi „

 • ingi, dňa 28. 9. 2022 5.0

  “veľká spokojnosť, nepráši, kvalitne hrudkuje u nás topka „

 • ingi, dňa 29. 8. 2022 5.0

  “perfektná podstielka, nepráši, hrudkuje a aj cena super„

 • Radevova, dňa 28. 12. 2021 5.0

  “Za mna naj podstielka . Veľmi som spokojná vyborne hrudkuje, absolútne nezapácha konecne že úplne bez zápachu a ani sa neprasi proste všetko vcelku, jedna veľká spokojnosť????????som s ňou veľmi spokojná, nevymenim Za žiadnu inú ???????????????????? „

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií