Hodnotenie 60%
Michaela Matulová ,
Neodporúčam túto fľašku na odchov malý psov. V dudlíkoch nie sú spravené žiadne diery a guma je tak tvrdá, že po perforácii sa zatiahne naspäť. Dajú sa tam spraviť len väčšie dierky, čo je pri novorodených šteniatkach nežiadúce