Výpredaj viac info

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ SK Specialná ponuka / Magazín / Drobné cicavce / Versele-Laga cuni complete krmivo pre králiky 500 g

Versele-Laga cuni complete krmivo pre králiky 500 g

Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre králiky a zakrpatené králiky. Krmivo Cuni Complete zabezpečuje tieto funkcie: Dental Care (starostlivosť o chrup) - u králikov sa veľmi zobraziť celý popis
Bez registrácie 5,99 €
family cena
5,09 €
-15%
Zvýhodnená cena platí pre členov Super zoo family
Staňte sa členom za jednu minútu
Super zoo family
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 82 predajniach
Sme autorizovaný predajca
Ďalšie varianty
 • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
 • Živé zvieratká príďte do našich predajní
 • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
 • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Versele-Laga
Katalógové číslo: 7205-461250
Hmotnosť: 500 g

Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre králiky a zakrpatené králiky.

Krmivo Cuni Complete zabezpečuje tieto funkcie:
Dental Care (starostlivosť o chrup) - u králikov sa veľmi často objavujú problémy s chrupom. Zvyčajne sa jedná o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu a súvislému rastu zubov. Začlenením neporušených dlhých kúskov vlákniny s veľkým pomerom kremičitanov do peliet Cuni Complete je dosiahnuté maximálneho prežúvania, obrusu zubov a zdravej ústnej dutiny.

Fresh Vegetables (čerstvá zelenina) - proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok najmenej 10% čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. To v kombinácii s vlákninou a textúrou robia z Cuni Complete krmivo pre králiky s vysokým stupňom požívateľnosť.


Long Fibres (dlhé kúsky vlákniny) -  králiky sú od prírody bylinožravce, ktoré potrebujú stravu s dostatočne vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu.
Cuni Complete obsahuje 20% surovej vlákniny. Unikátny proces spracovania zabezpečuje, že krmivá Complete obsahujú iba neporušené dlhé kúsky vlákniny bohaté na kremičitany. Teda presne také, ktoré sa nachádzajú v prirodzenej strave v prírode.
Tieto dlhé kúsky vlákniny ďaleko lepšie podporujú a zlepšujú funkciu čriev a zubov ako rozdrvená či inak rozbitá vláknina v štandardných krmivách pre hlodavce.

Low Calorie (nízkokalorické) - kombinácia nízkeho obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlhých kúskov vlákniny zaručuje ľahkú stráviteľnosť a vyváženosť stravy. Váš  králik si takto udrží ideálnu hmotnosť.
Florastimul Pridanie prebiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannán-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správnej rovnováhy a funkcie čriev.

Vitamín Plus (vitamíny naviac) Pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie. Vitamín A je nevyhnutný pre obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika / fosforu a tým podporuje kosti. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Obaja tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.


V krmivách Complete je používaná stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy podlieha stabilizovaný vitamín C oveľa pomalšie oxidácii a biologickému rozkladu a preto zostáva ďaleko dlhšie aktívny.


Pre Immunity (lepšia imunita) - pridanie prírodných rastlinných farbív, luteínu a β-karoténu, má pozitívny vplyv na celkovú obranyschopnosť a kondíciu. Tieto karotenoidy sú známe ako vysoko účinné biologické antioxidanty. Naviac však stimulujú tvorbu protilátok proti chorobám, čím posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
Optimal Coat (optimálna srsť) Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v krmivách radu Complete podporujú zdravšiu kožu a lesklejšiu srsť. Omega-3 mastné kyseliny sú obsiahnuté vďaka pridanému ľanu, omega-6 vďaka pridaným rastlinným olejom. Takto je dosiahnuté optimálneho pomeru omega-3 a omega-6 mastných kyselín.

Anti Hairball (proti zmotkov) Vďaka použitie špecifickej prírodnej vlákniny je znížené riziko vzniku chlpových zmotkov v žalúdku a v tráviacom systéme na minimum.
Odour Control (kontrola pachu) - všetky krmivá radu Complete obsahujú extrakt z juky. Ten viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za pachy vychádzajúci z výkalov. Nepríjemné pachy sú tak výrazne redukované.

Kŕmny návod: v závislosti na veľkosti, plemena a veku králika odporúčame podávať denne 50-80 g.

Zloženie: vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, zelenina (10% mrkva), bielkovinové extrakty, semená (1,5% ľanové semienko), minerálne látky, výťažok z juky, extrakt z nechtíka.

Akostné znaky: proteíny 15%, tuky 3%, hrubé popoloviny 8%, vláknina 20%, vápnik 0,9%, fosfor 0,6%, vitamín A 10000 mj / kg, vitamín D3 1500 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol ) 30 mg / kg, vitamín C 100 mg / kg, meď (ako síran meďnatý) 10 mg / kg.

Zloženie Zelenina
Výrobky rostlinného pôvodu
Yucca
Bez obilnín
Hmotnosť 0,5kg
Typ krmiva Granuly
Druh hlodavca Králik
Hmotnosť krmiva 0 - 1 kg

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.9
hodnotilo už 366 zákazníkov.
 • Dagmar Kozaitková, dňa 24. 3. 2024 5.0

  “Ok„

 • Eva Šlosárová, dňa 2. 9. 2023 5.0

  “Uškovi veľmi chutia.„

 • Tatiana, dňa 2. 8. 2023 5.0

  “Najlepšie krmivo„

 • Roman Ištok, dňa 24. 10. 2022 5.0

  “Všetko bolo v poriadku.„

 • Katka Klanduchová, dňa 13. 5. 2022 5.0

  “najlepšie krmivo „

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.