02/20570200

Po-Ne: 9:00-19:00
0
Prázdny

 

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

Môžete začať s výberom z našej akčnej ponuky z letáku.

Sampon Bea Puppy 250ml

Jemný provitamínový šampón pre šteňatá je špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku šteniat. Šampón je obohatený o makadamový olej, ktorý je čiastočne absorbovaný do pokožky šteňaťa, kde vytvára zobraziť celý popis
7,00 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká! Najrýchlejší rozvoz v Bratislave rozvážame 2 x denne.
Doručenie domov
Iba na predajniach
Osobné vyzdvihnutie na 43 predajniach
Sme výhradný dovozca
Značka: Beaphar
Katalógové číslo: 244-18235

Jemný provitamínový šampón pre šteňatá je špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku šteniat. Šampón je obohatený o makadamový olej, ktorý je čiastočne absorbovaný do pokožky šteňaťa, kde vytvára ochrannú bariéru a bráni pred vysušením. Šampón má blahodárny vplyv na srsť, ktorá je po jeho použití žiarivá a zdravá. Je pH neutrálny, je teda ideálnym prostriedkom pre starostlivosť o srsť šteňaťa a je tiež vhodný pre psy s citlivou pokožkou. Šampón má príjemnú jojobovú a šípkovú vôňu. 

Návod na použitie:

Šampón je koncentrát a môže byť riedený s vodou v pomere 1:1. Množstvo použitého šampónu závisí na veľkosti psa. Navlhčite srsť psa teplou vodou a vmasírujte šampón. Nechajte 2-3 minúty pôsobiť a opláchnite. Potom psa osušte uterákom.

Vek psa Šteňa
zdravotný stav Bez problémov
Typ srsti Dlhá
Kučeravá
Krátka

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 4.0
hodnotilo už 44 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.