Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Teraristika / Teráriá / Klasické / Repti Planet terárium 20 x 20 x 20 cm

Repti Planet terárium 20 x 20 x 20 cm

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Terárium je možné použiť aj ako paludárium s vodnou plochou. Rovnako tak je možné použiť terárium aj ako akvarijné nádrž. Pre dostatočné vetranie je horná časť terária vybavená kovovým pletivom, zobraziť celý popis
30,99 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 69 predajniach
Sme výhradný dovozca
Ďalšie varianty
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Repti Planet
Katalógové číslo: 007-60160

Terárium je možné použiť aj ako paludárium s vodnou plochou. Rovnako tak je možné použiť terárium aj ako akvarijné nádrž. Pre dostatočné vetranie je horná časť terária vybavená kovovým pletivom, ktoré zabraňuje úniku chovaných zvierat a kŕmneho hmyzu.

Konštrukcia veka zabraňuje samovoľnému otvoreniu terária a vždy po uzatváranie terária sa presvedčte, že je veko správne zatvorené (poistná západka sa zacvakne automaticky pri úplnom dovretí vrchného krytu). Pre kŕmenie nie je potrebné otvárať celú vrchnú časť terária.

Vrchný diel je vybavený otvorom s plastovým krytom. Vždy, keď otvárate vrchný diel terária, sa presvedčte, že nehrozí útek zvieraťa z terária. Pri zatváraní dbajte opatrnosť, aby nedošlo k privretiu zvieraťa, rastlín alebo ďalších dekorácií. Otváranie vrchného veka je vybavené posuvným mechanizmom.

Terárium je bez pozadia a dekorácie.

Materiál Sklo
Farba Čierna
Tvar akvária Klasické
Druh terárijného zvieraťa Bezstavovce
Typ terária Tropické
Dĺžka 20cm
Výška 20cm
Hĺbka 20cm

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.8
hodnotilo už 197 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií