Výpredaj viac info

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ SK Specialná ponuka / Magazín / Teraristika / Repti Planet substrát piesok čierny 4,5 kg

Repti Planet substrát piesok čierny 4,5 kg

Prírodná zmes pieskov, bez pridaných farbív a chemických látok. Stimuluje prirodzené správanie (zahrabávanie, kladenie vajec). ​ Skvelá tepelná vodivosť. Úplne prírodné terárijné substráty zobraziť celý popis
Bez registrácie 9,99 €
family cena
7,99 €
-20%
Zvýhodnená cena platí pre členov Super zoo family
Staňte sa členom za jednu minútu
Super zoo family
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 62 predajniach
Sme výhradný dovozca
Značka: Repti Planet
Katalógové číslo: 007-35014

Prírodná zmes pieskov, bez pridaných farbív a chemických látok.

Stimuluje prirodzené správanie (zahrabávanie, kladenie vajec). ​ Skvelá tepelná vodivosť. Úplne prírodné terárijné substráty REPTI PLANET Natural Habitat SAND napodobňujú reálne podmienky v púštnych oblastiach našej planéty.

Na základni poznatkov z expedícií Repti Planet a výprav za plazy a obojživelníky celého sveta sme sa nechali inšpirovať skutočným prostredím a vytvorili jedinečnú zmes pieskov, ktoré napodobňujú habitat, kde plazy a obojživelníky naozaj žijú. Je však nutné si uvedomiť, že len malé množstvo plazov sa vyskytuje čisto na piesočnom podloží. A práve pre tieto druhy je rad SAND určený. Pre druhy plazov, ktoré nežijú výlučne na piesočnom prostredí je ideálne použitie substrátov Repti Planet Natural Habitat – EARTH).

Substrát Natural Habitat SAND stimuluje prirodzené chovanie pri zahrabávaní (lov, úkryt pred predátormi alebo regulácia teploty), prípadne pri znáške vajec. Vďaka skvelým tepelne vodivým vlastnostiam, prírodnému pôvodu bez pridaných farbív a podpore prirodzených inštinktov (zahrabanie, kladenie vajec) je prírodný substrát Natural Habitat SAND ideálny na chov mnohých druhov plazov v našich teráriách.

Veľkosť balenia: 4,5 kg

Farba: čierny

Materiál Piesok
Farba Čierna

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.9
hodnotilo už 16 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií

Video