Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Drobné cicavce / Krmivo a doplnky stravy / Plnohodnotné krmivo / Zmesky / Nature Land Complete krmivo zmes pre zakrslé králiky 1,4 kg

Nature Land Complete krmivo zmes pre zakrslé králiky 1,4 kg

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Kompletná krmná zmes bez obilnín, farbív a konzervantov vyvinutá špeciálne pre potreby králikov a zakrpatených králikov. Táto zmes obsahuje vysoký podiel dlhých stebiel rastlín pre zobraziť celý popis
8,99 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 73 predajniach
Sme výhradný dovozca
Značka: Nature Land
Katalógové číslo: 905-10159
Hmotnosť: 1400 g

Kompletná krmná zmes bez obilnín, farbív a konzervantov vyvinutá špeciálne pre potreby králikov a zakrpatených králikov.

  • Táto zmes obsahuje vysoký podiel dlhých stebiel rastlín pre prirodzený obrus stoličiek králikov.
  • V krmive je okrem toho najlepšieho sena z alpských lúk tiež veľké množstvo bylín, ktoré majú pozitívny vplyv na trávenie a doplnenie vitamínov a minerálnych látok.
  • Vďaka tomuto krmivu má váš maznáčik vo svojej strave vyvážený pomer všetkých potrebných živín.
  • Pridané kvety a byliny zvyšujú chutnosť krmiva, preto je toto krmivo zvieratami veľmi dobre prijímané. 

Zloženie: sušená vegetácie rastúce na trvalých pastvinách podhorí Álp, hrachové vločky 11,4 %, zelenina (sušená mrkva, sušená petržlen 2,1 %, sušený paštrnák, sušená červená repa), byliny (sušené kvety nechtíka lekárskeho 2 %, sušené žihlavy, sušená mäta pieporná 1,1 %, sušená medova, sušené púpavy, sušený harmanček), sušené jablká 4 %, vločky z bôbu obyčajného 3,3 %, sušená lucerna, ľanové semená, semena čiernej rasce, semena feniklu.

Zloženie Zelenina
Bylinky
Bez obilnín
Hmotnosť 1,4kg
Typ krmiva Zmeska
Druh hlodavca Králik
Hmotnosť krmiva 1,1 - 3 kg

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.9
hodnotilo už 80 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií