Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Mačky / Hračky, tunely a preliezačky / Ostatné hračky / Magic Cat Laserové ukazovátko s baterkou 2v1

Magic Cat Laserové ukazovátko s baterkou 2v1

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Laserové ukazovátko a baterka 2v1. Skvelá hračka vyžarujúca svetlo alebo laserový lúč, ktorý mačka bude chcieť neustále chytať. Stlačením tlačidiel je možné jednoducho voliť medzi laserom a zobraziť celý popis
6,69 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 61 predajniach
Sme autorizovaný predajca
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Magic Cat
Katalógové číslo: 453-30002

Laserové ukazovátko a baterka 2v1.

Skvelá hračka vyžarujúca svetlo alebo laserový lúč, ktorý mačka bude chcieť neustále chytať. Stlačením tlačidiel je možné jednoducho voliť medzi laserom a baterkou. Laser je možné zavesiť na opasok pomocou karabínky.

Batérie sú súčasťou balenia.

​ Návod na použitie Uvoľnite koncový uzáver lasera (A) a vložte 3 batérie typu LR44 (B) do laserového ukazovátka. Pre ovládanie baterky stlačte tlačidlo C. Pre ovládanie lasera stlačíte tlačidlo D.

UPOZORNENIE Laserové svetlo. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Nedodržanie tohto upozornenia môže viesť k vystaveniu nebezpečnému žiareniu a zdravotným komplikáciám.

Materiál Kov
Farba Bez farby

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.8
hodnotilo už 24 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií