Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Psy / Hračky / Drevené / Epic Pet Drevo prírodné žuvacie olivové S

Epic Pet Drevo prírodné žuvacie olivové S

 • Info: Nenechávajte psa hrať sa s hračkou bez dozoru. Určené iba pre psov, nepoužívajte na iné účely. V prípade poškodenia hračku odoberte. Hračky pre psov vyberajte adekvátne podľa plemena a temperamentu..

 • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Prírodná žuvacia hračka pre psov vyrobená z olivového dreva, ktorá je nielen neuveriteľne silná a odolná, ale tiež je ekologicky udržateľná. Je to hračka, ktorá vydrží mnoho a mnoho hodín zobraziť celý popis
5,99 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 63 predajniach
Sme autorizovaný predajca
Ďalšie varianty
 • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
 • Živé zvieratká príďte do našich predajní
 • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
 • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Epic Pet
Katalógové číslo: 444-901031

Prírodná žuvacia hračka pre psov vyrobená z olivového dreva, ktorá je nielen neuveriteľne silná a odolná, ale tiež je ekologicky udržateľná.

Je to hračka, ktorá vydrží mnoho a mnoho hodín žuvania bez toho, aby sa rozpadla na malé kúsky, ktoré by mohli vášmu psovi ublížiť. Môžete sa teda bez obáv ponoriť do svojho dňa, zatiaľ čo váš pes bude bezpečne a šťastne žuť. Ale to nie je všetko. Táto hračka je tiež skvelou prevenciou pre dentálne problémy, ktoré sú u psov také bežné. Olivové drevo prirodzeným spôsobom udržuje zuby a ďasná vášho psa zdravé, zatiaľ čo olivový olej, v ktorom je drevo namočené, zlepšuje kvalitu srsti a posilňuje imunitný systém vášho psa.

Prečo si teda vybrať náš produkt?

Tu je 5 dôvodov:

 • Dlhotrvajúca zábava - Vďaka odolnosti olivového dreva toto je hračka, ktorá vydrží.
 • Bezpečie na prvom mieste - Drevo sa neštiepi, takže nemusíte mať obavy, že by sa váš pes mohol zraniť.
 • Prírodná dentálna starostlivosť - Žuvanie tohto dreva prirodzeným spôsobom čistí zuby vášho psa a udržuje jeho ďasná zdravé.
 • Posilňuje imunitný systém a zlepšuje srsť - Olivový olej, ktorým je drevo namočené, má preukázateľné zdravotné prínosy.
 • Ekologicky udržateľný - Olivové drevo je obnoviteľný zdroj, takže tým, že si vyberiete túto hračku, prispievate k ochrane našej planéty. Objednajte si žuvaciu hračku Epic Pet prírodné olivové drevo ešte dnes a uvidíte, ako jej jedinečné vlastnosti urobia radosť vášmu štvornohému priateľovi.

Veľkosť S - vhodná pre malé plemená psov.

Tvar a veľkosť sa môže líšiť vzhľadom na prírodnú povahu produktu.

Materiál Drevená
Farba Prírodná

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.5
hodnotilo už 30 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.