Výpredaj viac info

Po - Ne: 9:00 - 19:00
0
Prázdny

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Psy / Hračky / Drevené / Epic Pet Drevo prírodné žuvacie olivové S

Epic Pet Drevo prírodné žuvacie olivové S

  • Info: Nenechávajte psa hrať sa s hračkou bez dozoru. Určené iba pre psov, nepoužívajte na iné účely. V prípade poškodenia hračku odoberte. Hračky pre psov vyberajte adekvátne podľa plemena a temperamentu..

Prírodná žuvacia hračka pre psov vyrobená z olivového dreva, ktorá je nielen neuveriteľne silná a odolná, ale tiež je ekologicky udržateľná. Je to hračka, ktorá vydrží mnoho a mnoho hodín zobraziť celý popis
5,99 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká! Najrýchlejší rozvoz v Bratislave zabezpečuje Packeta.
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie na 52 predajniach
Sme autorizovaný predajca
Ďalšie varianty
  • Máme 77 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Epic Pet
Katalógové číslo: 444-901031

Prírodná žuvacia hračka pre psov vyrobená z olivového dreva, ktorá je nielen neuveriteľne silná a odolná, ale tiež je ekologicky udržateľná.

Je to hračka, ktorá vydrží mnoho a mnoho hodín žuvania bez toho, aby sa rozpadla na malé kúsky, ktoré by mohli vášmu psovi ublížiť. Môžete sa teda bez obáv ponoriť do svojho dňa, zatiaľ čo váš pes bude bezpečne a šťastne žuť. Ale to nie je všetko. Táto hračka je tiež skvelou prevenciou pre dentálne problémy, ktoré sú u psov také bežné. Olivové drevo prirodzeným spôsobom udržuje zuby a ďasná vášho psa zdravé, zatiaľ čo olivový olej, v ktorom je drevo namočené, zlepšuje kvalitu srsti a posilňuje imunitný systém vášho psa.

Prečo si teda vybrať náš produkt?

Tu je 5 dôvodov:

  • Dlhotrvajúca zábava - Vďaka odolnosti olivového dreva toto je hračka, ktorá vydrží.
  • Bezpečie na prvom mieste - Drevo sa neštiepi, takže nemusíte mať obavy, že by sa váš pes mohol zraniť.
  • Prírodná dentálna starostlivosť - Žuvanie tohto dreva prirodzeným spôsobom čistí zuby vášho psa a udržuje jeho ďasná zdravé.
  • Posilňuje imunitný systém a zlepšuje srsť - Olivový olej, ktorým je drevo namočené, má preukázateľné zdravotné prínosy.
  • Ekologicky udržateľný - Olivové drevo je obnoviteľný zdroj, takže tým, že si vyberiete túto hračku, prispievate k ochrane našej planéty. Objednajte si žuvaciu hračku Epic Pet prírodné olivové drevo ešte dnes a uvidíte, ako jej jedinečné vlastnosti urobia radosť vášmu štvornohému priateľovi.

Veľkosť S - vhodná pre malé plemená psov.

Tvar a veľkosť sa môže líšiť vzhľadom na prírodnú povahu produktu.

Materiál Drevená
Farba Prírodná

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 0.0

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.