02/20570200

Po-Ne: 9:00-19:00
0
Prázdny

 

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

Môžete začať s výberom z našej akčnej ponuky z letáku.

Brit Care Salmon Oil 500 ml

100% prírodný lososový olej je superprémiový doplnok stravy pre psy. Lososový olej vyrovnáva pomer medzi Omega 3 a Omega 6 mastnými kyselinami a významne znižuje hladiny cholesterolu v krvi. Pri zobraziť celý popis
13,99 €
Doručenie domov
Iba na predajniach
Osobné vyzdvihnutie na 44 predajniach
Sme autorizovaný predajca
Značka: Brit
Katalógové číslo: 294-101116
Hmotnosť: 500 g

100% prírodný lososový olej je superprémiový doplnok stravy pre psy. Lososový olej vyrovnáva pomer medzi Omega 3 a Omega 6 mastnými kyselinami a významne znižuje hladiny cholesterolu v krvi. Pri pravidelnom používaní lososového oleja bude srsť Vášho psa hustá a lesklá.

Pomáha riešiť niektoré zdravotné problémy, ako je lámavosť a vypadávanie srsti, matná srsť, lupiny, vysychanie a zápaly kože, riedka srsť, alergické reakcie, problémy s pigmentáciou (neprefarbuje srsť), poruchy imunitného systému, problémy s reprodukciou u psov i u feniek. Je vynikajúcim zdrojom Omega 3 mastných kyselín (EPA a DHA), ktoré pozitívne ovplyvňujú mnoho metabolických pochodov v organizme. EPA kyselina má prírodné protizápalové účinky, DHA kyselina sa podieľa na výstavbe mozgových štruktúr a sietnice oka.

Analytické zložky: tuk 99 %

Metabolizovateľná energia 37MJ / 8900 kcal.

Brit je český výrobca zaoberajúci sa výrobou, vývojom a distribúciou krmív od roku 1994. Krmivá značky Brit sa vyvážajú do 55 zemí Európy a sveta. Vývoj krmív Brit prebieha na základe dlhoročnej skúsenosti a znalosti zdravej výživy psov a mačiek s maximálnym ohľadom na ich zdravie a prospech. Profesionáli, ktorí zodpovedajú za receptúry, sú chovatelia či majitelia psov. Brit úzko spolupracuje s odborníkmi z oboru s cieľom vyrábať krmivá, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu.

Veľkosť psa Malý
Obrí
Stredný
Miniatúrny
Veľký
Vek psa Dospelý
Senior
Šteňa
Zdravie Posilnenie imunity
Suchá a lámavá srsť
Vypadávanie srsti
Citlivá koža a srsť
Bez problémov
Podráždená koža
Kvalita ***** Superpremium

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.9
hodnotilo už 141 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií