Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Mačky / Starostlivosť o mačku / Upratujeme po mačke / Odstraňovače zápachu / Beaphar odstraňovač zápachu Probio Odour Remover 500 ml

Beaphar odstraňovač zápachu Probio Odour Remover 500 ml

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Stain Remover je účinný pri odstraňovaní škvŕnn a zápachu spôsobených  bežnými nečistotami v domácnosti. Rozkladá nečistoty organického pôvodu a zanecháva na zobraziť celý popis
10,99 €
Doručenie domov
Iba v predajniach
Osobné vyzdvihnutie v 7 predajniach
Sme výhradný dovozca
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Beaphar
Katalógové číslo: 244-18488

Stain Remover je účinný pri odstraňovaní škvŕnn a zápachu spôsobených  bežnými nečistotami v domácnosti. Rozkladá nečistoty organického pôvodu a zanecháva na čistenom povrchu vrstvu probiotik, ktoré pôsobia aj po čistení. Ošetrené povrchy ostávajú svieže a hygienicky čisté, čím podporujú bezpečný a zdravý mikrobiom okolitého prostredia.

Zloženie

<5 % neiontové povrchovo aktívne látky, <5 % amfoterné povrchovo aktívne látky, 1,2-benzisothiazolin-3-on, enzymy, parfém, baktérie (probiotiká), rastlinné výťažky (Yucca schidigera).

Návod na použitie

Aplikujte zo vzdialenosi 15-30 cm. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov ošetrite znečistenú oblasť čo najskôr. Nastriekajte väčšie množstvo prípravku na poškodené miesto a na niekoľko minút ho zakryte vlhkou handrou. Potom jemne vyčistite. Pri odolných alebo starých škvrnách postup niekoľkokrát opakujte.

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 4.0
hodnotilo už 81 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.