Výpredaj viac info

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

Beaphar CARE+ krmivo škrečky 250 g

Kompletné superprémiové krmivo pre škrečky. Care+ Hamster je veľmi chutné superprémiové krmivo, ktoré bolo vyvinuté v spolupráci s chovateľmi, veterinármi a odborníkmi na výživu. Je to 100% zobraziť celý popis
4,99 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 76 predajniach
Sme výhradný dovozca
Ďalšie varianty
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Beaphar
Katalógové číslo: 245-18423
Hmotnosť: 250 g

Kompletné superprémiové krmivo pre škrečky.

Care+ Hamster je veľmi chutné superprémiové krmivo, ktoré bolo vyvinuté v spolupráci s chovateľmi, veterinármi a odborníkmi na výživu. Je to 100% extrudované krmivo, teda každá peleta má rovnaké zloženie (všetko v jednom). Vďaka tomu máte istotu, že Váš škrečok má všetko čo potrebuje, pretože je eliminovaná možnosť vyberania si len častí potravy.

Kŕmny návod: Pretože je krmivo veľmi chutné, Váš škrečok ho bude naozaj milovať. Napriek tomu je nutné prechádzať na nové krmivo postupne. Preto v prvých dňoch zmiešajte Care+ so starým krmivom a dávku postupne zvyšujte, až kým úplne prejdete na nové krmivo. Najlepší čas na kŕmenie je večer, keď vstáva, čo zodpovedá jeho prirodzenému správaniu sa. Odporúčaná dávka pre jedného škrečka je 5-7g na deň. Zaistite prístup k čerstvej pitnej vode.

Zloženie: obilniny, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, semená, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, minerálne látky, riasy.

Akostné znaky: proteíny 21%, vlhkosť 9,9%, tuky 5,3%, hrubé popoloviny 5,3%, vláknina 10%, vápnik 0,8%, horčík 0,22%, sodík 0,23%, draslík 0,10%, fosfor 0,61%, vitamín A 14200 m.j./ kg, vitamín D3 2000 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 67,5 mg / kg, mannan oligo sacharidy (MOS) 89 mg / kg, fructo oligo sacharidy (FOS) 63 mg / kg, Yucca Shidigera 2 g / kg, Echinacea 0,5 g / kg, Spirulina 0,1 g / kg.

Hmotnosť 0,25kg
Typ krmiva Granuly
Druh hlodavca Škrečok
Hmotnosť krmiva 0 - 1 kg

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.7
hodnotilo už 58 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.