Výpredaj viac info

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ SK Specialná ponuka / Magazín / Drobné cicavce / Versele-Laga rat complete krmivo pre potkany 500 g

Versele-Laga rat complete krmivo pre potkany 500 g

Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre potkany. Krmivo Rat Complete zabezpečuje tieto funkcie: Dental Care (starostlivosť o chrup) - u potkanov sa môžu občas objaviť problémy s zobraziť celý popis
Bez registrácie 6,79 €
family cena
5,69 €
-16%
Zvýhodnená cena platí pre členov Super zoo family
Staňte sa členom za jednu minútu
Super zoo family
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 67 predajniach
Sme autorizovaný predajca
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Versele-Laga
Katalógové číslo: 7205-461298
Hmotnosť: 500 g

Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre potkany.

Krmivo Rat Complete zabezpečuje tieto funkcie: Dental Care (starostlivosť o chrup) - u potkanov sa môžu občas objaviť problémy s chrupom. Zvyčajne ide o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu zubov. Tvrdé, chrumkavé pelety Rat Complete takýto obrus umožňujú.

Vegetables (čerstvá zelenina) - proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok najmenej 10% čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. To v kombinácii s vlákninou a textúrou robí z Rat Complete krmivo pre potkany s vysokým stupňom požívateľnosti.

Chicken `n` Fish (kurča a ryba) - živočíšne bielkoviny a tuky obsiahnuté v krmive Rat Complete pochádzajú prevažne z kurčiat a rýb. Kurčatá sú pre svoj vysoký obsah esenciálnych aminokyselín nutrične veľmi hodnotné a navyše sú tiež ľahko stráviteľné. Ryby sú zasa dôležitým zdrojom omega-3 mastných kyselín.

High Protein (vysoký obsah bielkovín) - niektoré hlodavce, ako napr. potkany, sú všežravce. Majú radi bez rozdielu živočíšne, tak aj rastlinné bielkoviny. Ich strava musí byť relatívne bohatá na bielkoviny. Naopak množstvo tukov musí byť čo najnižšie.

Florastimul - pridanie prebiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannan-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správna rovnováha a funkcia čriev.

Vitamín Plus (vitamíny naviac) - pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie. Vitamín A je nevyhnutný pre obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika/fosforu a tým podporuje kosti. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Oba tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. V krmivách Complete je používaná stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy podlieha stabilizovaný vitamín C oveľa pomalšej oxidácii a biologickému rozkladu a preto zostáva ďaleko dlhšie aktívny.

Pro Immunity (lepšia imunita) - pridanie prírodných rastlinných farbív, luteínu a &beta

Zloženie Obilniny
Výrobky rostlinného pôvodu
Zelenina
Výrobky živočišného pôvodu
Hmotnosť 0,5kg
Typ krmiva Granuly
Druh hlodavca Potkan
Hmotnosť krmiva 0 - 1 kg

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 4.0
hodnotilo už 62 zákazníkov.
  • Ester Gondová , dňa 27. 11. 2020 5.0

    “Potkaníkom chutí, takže fajn „

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.