02/20570200

Po-Ne: 9:00-19:00
0
Prázdny

 

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

Môžete začať s výberom z našej akčnej ponuky z letáku.

/ Teraristika / Podstielky a substráty / Substrát do terária / Trixie substrát vermikulit na inkubáciu 5 l
PRODUKT Z MAGAZÍNU

Trixie substrát vermikulit na inkubáciu 5 l

Substrát pre liahnutie vajec. Má jedinečné vlastnosti pri hospodárení s vodou. Vďaka poréznej štruktúre viaže veľa vody, udržuje zobraziť celý popis
Bežná cena 5,20 €
4,09 €
-21%
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká! Najrýchlejší rozvoz v Bratislave rozvážame 2 x denne.
Doručenie domov
Iba na predajniach
Osobné vyzdvihnutie na 44 predajniach
K objednávke nad 44.9 € máte darček zdarma podľa vlastného výberu
Sme autorizovaný predajca
Značka: TRIXIE
Katalógové číslo: G17-76156

Substrát pre liahnutie vajec. Má jedinečné vlastnosti pri hospodárení s vodou. Vďaka poréznej štruktúre viaže veľa vody, udržuje okolo seba vlhké prostredie, bez toho aby to zamočil. U mnoho druhov plazov kvapky vody na vajciach, zabraňuje vývoju zárodku. Prídavok do substrátu pre rastliny. Vďaka svojím jedinečným vlastnostiam sa výborně hodí ako prídavok do substrátu pre rostliny - napr. africké fialky, orchidea, kaktusy, ruže a mnoho dalších.

Taktiež sa využívá pre predpestovanie sadeničiek zeleniny. S ničím nemiešaný sa dá použiť i ako substrát pre klíčenie semien. Čo je vermikulit? Vermikulit je velmi univerzálny nerast. Je čistý, bez vône a zápachu a je odolný plesniam. Dá sa využiť v mnohých odvetviach - väčšina z nich ho vyžaduje exfoliovaný (tepelne zpracovaný). Akonáhle vermikulit prejde exfoliáciou, je sterilný vďaka vysokej teplote, ktorej je vystavený pri výrobe.

Postup pri použití pre inkubaciu vajec: substrát nasypte do misky, v ktorej sa budú vejcia inkubovať, zalejte vodou - vermikulit okamžite vodu nasaje, prebytočnú vodu vyleje. Vajíčka umiestnite do misky s vlhkým vermikulitom a zahrnte cca do jednej polovice. Vložte do inkubátoru. Behom inkubácie vajcia kontolujte, pokiaľ se vermikulit vysuší, znovu ho zalejte vodou. Vodu lejte opatrne okolo vajec, aby na nich nedopadli kvapky vody.

Materiál Vermikulit

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.9
hodnotilo už 28 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií