Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

TETRA Tabi Min 1040 tablet

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Plnohodnotné, komplexné krmivo vo forme tabliet pre sumca a parmičky. Obsahuje všetky živiny významné pre život, vitamíny a stopové prvky. Posilňuje vitalitu a obsahuje stabilizovaný vitamín C. zobraziť celý popis
18,99 €
Doručenie domov
Skladom
V predajni nie je skladom
Sme autorizovaný predajca
Značka: Tetra
Katalógové číslo: A1-759121

Plnohodnotné, komplexné krmivo vo forme tabliet pre sumca a parmičky.

Obsahuje všetky živiny významné pre život, vitamíny a stopové prvky. Posilňuje vitalitu a obsahuje stabilizovaný vitamín C.

Kŕmny návod: kŕmte viackrát denne malé množstvo.

Zloženie: ryby a vedľajšie výrobky z rýb, obilniny, kvasnice, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, mäkkýše a kôrovce, oleje a tuky, riasy, cukry, vitamíny.

Akostné znaky: proteíny 43%, vlhkosť 8%, tuky 5%, hrubé popoloviny 9,5%, hrubá vláknina 1,5%, vápnik 0,6%, fosfor 0,4%, sodík 0,3%, vitamín A 20200 mj / kg, vitamín D3 1300 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 67 mg / kg, L-askorbyl-2-polyfosforečnan (stabilizovaný vitamín C) 430 mg / kg.

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 4.4
hodnotilo už 5 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií