Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

Tetra Pond Stick 4L

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Plávajúce tyčinky pre všetky okrasné ryby v jazierku. Kompletné krmivo pre rybničné ryby. S týmto plnohodnotným a biologicky vyváženým krmivom dodáte rybkám v jazierku všetky vitamíny a minerály, zobraziť celý popis
12,49 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 52 predajniach
Sme autorizovaný predajca
Značka: Tetra
Katalógové číslo: A1-747968

Plávajúce tyčinky pre všetky okrasné ryby v jazierku. Kompletné krmivo pre rybničné ryby.
S týmto plnohodnotným a biologicky vyváženým krmivom dodáte rybkám v jazierku všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebujú.
Kŕmny návod: kŕmte 2-3 x denne v malých dávkach, ktoré môžu ryby spotrebovať v priebehu niekoľkých minút.
Zloženie: vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, obilniny, rastlinné extrakty, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, oleje a tuky, minerálne látky, riasy.
Akostné znaky: proteíny 29%, vlhkosť 7%, tuky 3,5%, hrubé popoloviny 7%, vláknina 2%, vitamín A 28800 mj / kg, vitamín D3 1800 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 95 mg / kg , L-askorbyl-2-polyfosforečnan (stabilizovaný vitamín C) 137 mg / kg.

Druh ryby Univerzálne
Koi kapor
Špeciálne krmivo pre ryby Základné
Typ krmiva Pelety

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.8
hodnotilo už 8 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií