Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

TETRA Ohrievač HT 300 300W

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vykurovacie teleso s termostatom pre akvária o objeme 300 - 450 l. Rovnomerné, spoľahlivé rozvedenie tepla je základom optimálnej klímy v akváriu. Vykurovacie teleso s termostatom zaisťuje zobraziť celý popis
24,99 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 75 predajniach
Sme autorizovaný predajca
Značka: Tetra
Katalógové číslo: A1-606494

Vykurovacie teleso s termostatom pre akvária o objeme 300 - 450 l.

Rovnomerné, spoľahlivé rozvedenie tepla je základom optimálnej klímy v akváriu. Vykurovacie teleso s termostatom zaisťuje optimálnu teplotu v morských a sladkovodných akváriách. Teplotu stačí nastaviť raz a viac sa už nemusíte starať. Možno ho celé ponoriť do vody a je v akváriu málo viditeľné.

Upozornenie: Pred vybratím z vody teleso odpojte zo zásuvky, je náchylné na prasknutie pri prudkých zmenách !!!

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.9
hodnotilo už 57 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.