Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Akvaristika / Akváriové rastliny a hnojivá / Substráty, dná / Rataj Aquaclay Ground Staré dno akvarijný substrát 10 l

Rataj Aquaclay Ground Staré dno akvarijný substrát 10 l

Obohatený akvarijný substrát z jemnozrnného kremičitého piesku Staré Dno, čo je organominerálny komplex živín a aktívnych spór baktérií. Staré Dno je doplnené ílovými granulami zobraziť celý popis
24,99 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 30 predajniach
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Rataj
Katalógové číslo: 7881-734

Obohatený akvarijný substrát z jemnozrnného kremičitého piesku Staré Dno, čo je organominerálny komplex živín a aktívnych spór baktérií.

Staré Dno je doplnené ílovými granulami Aquaclay Ground. Hlavnou prednosťou týchto granúl je vnútorná pórovitosť. Tisíce pórov mnohonásobne násobia aktívnu plochu substrátu /280 m2 na 1 liter substrátu/ a sú ideálne pre osídlenie nitrifikačnými baktériami, ktorých spóry sú v Starom Dne. Granule Aquaclay Ground sú navyše ľahké, takže dno v akváriu sa nestláča. Je tak umožnený pozvoľný pohyb vody a rovnomerné rozptýlenie tepla v celom profile dna.

Použitie: Aquaclay Ground Staré Dno vytvarujeme v akváriu do vrstvy asi 2-4 cm hrubej. Tuto vrstvu zasypeme samotnými časticami Aquaclay Ground tak, aby celková vrstva substrátu bola pri prednom skle asi 5cm a pri zadnom skle asi 10 cm. Takto pripravené dno veľmi opatrne napúšťame, aby častice mali čas nasať vodu a aby sme nezvírili obohatený substrát v spodnej časti dna.

Materiál Piesok

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.7
hodnotilo už 25 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.