Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

Ontario Paroh Jeleň celý S

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Kvalitné žuvacie jelenie parohy pochádzajúce z krásnych lesov Francúzska sú najprirodzenejšou maškrtou pre psov. Sú 100% prírodné, udržateľné a dodávajú psom hodiny zábavy a profitu. Jelenie zobraziť celý popis
4,99 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 74 predajniach
ks
Kúpte viac ks a ušetríte
pri kúpe 3 ks a viac - 10 %
Množstevná zľava: 0 €
Sme autorizovaný predajca
Značka: Ontario
Katalógové číslo: 214-59201

Kvalitné žuvacie jelenie parohy pochádzajúce z krásnych lesov Francúzska sú najprirodzenejšou maškrtou pre psov.

Sú 100% prírodné, udržateľné a dodávajú psom hodiny zábavy a profitu. Jelenie parohy ponúkajú psom perfektnú žuvačku, ktorá nie je len zdravá, ale aj výnimočne výdržná. Vyrobená z prirodzene zhodených parohov, tento produkt je skvelou voľbou pre ekologicky zmýšľajúcich majiteľov psov, ktorí hľadajú zdravý a bezpečný spôsob, ako svojich psov zabaviť. Naše parohy sú starostlivo vyberané a spracované, aby boli absolútne bezpečné pre vaše psy, zároveň poskytujú vynikajúci zdroj nutričných látok na podporu zdravia ich zubov a ďasien. Presvedčte sa sami o výhodách našich jelených parohov pre psov: 100% prírodné a zdravé: Naše parohy sú vyrobené zo 100% prirodzene zhodených parohov a neobsahujú žiadne chemikálie ani konzervačné látky.

Podpora zdravia zubov a ďasien: Žuvanie našich parohov podporuje zubné zdravie psov tým, že pomáha odstraňovať zubný povlak a posilňuje ďasná. Dlhá životnosť: Naše parohy sú vysoko odolné a poskytnú vášmu psovi hodiny zábavy a žuvania. Ekologicky udržateľný: Pri výrobe našich parohov nebol ublížený žiadnemu zvieraťu a ich zber prispieva k udržateľnosti nášho ekosystému. Vyrobené vo Francúzsku: Naše parohy sú starostlivo zbierané a spracované vo Francúzsku za prísneho dodržiavania najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti.

Veľkosť S – vhodná pre malé plemená

. Kŕmny návod Vhodné pre šteňatá po výmene všetkých mliečnych zubov okolo 9. mesiaca veku. Maškrtu vyberajte adekvátne podľa rasy a temperamentu psa. Odoberte psovi maškrtu, akonáhle dosiahne maškrtu malú veľkosť, ktorá by mohla prehltnúť. Vyhnete sa tak možnému riziku udusenia. Pri podávaní tejto maškrty by mal byť pes vždy pod dohľadom, v niektorých prípadoch môže dôjsť k prasknutiu parohu. Zaistite, aby pes mal vždy čerstvú pitnú vodu. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

Veľkosť psa Malý
Vek psa Dospelý
zdravotný stav Posilnenie zubov a kostí
Typ pochúťky Žuvacie

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.6
hodnotilo už 43 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií