Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Psy / Venčenie / Obojky a adresáre / Gravírované známky pre psov / Kolekcia Basic / MyFamily známka gravírovacia srdce malé hliníkové sivé

MyFamily známka gravírovacia srdce malé hliníkové sivé

  • Vážení zákazníci, objednávky so známkou My family expedujeme domov po telefonickom overení údajov naším operátorom. Známky určené na vyzdvihnutie v predajni gravírujeme v predajni po osobnom overení údajov, pričom gravírovanie trvá približne 5 minút.

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Navrhnuté pre ľudí, ktorí oceňujú najvyššiu kvalitu spracovania. Navrhnuté a vyrobené v talianskej továrni na šperky z vysoko kvalitných kovových zliatin. Vyplnené ručne nanášaným, oteruvzdorným zobraziť celý popis
10,99 €
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 24 predajniach
1. Vyberte štýl písma
2. Text na prednú stranu (max. 15 znakov)
3. Text na zadnú stranu 1. riadok (max. 15 znakov)
4. Text na zadnú stranu 2. riadok (max. 15 znakov)
5. Text na zadnú stranu 3. riadok (max. 15 znakov)
Sme výhradný dovozca
Značka: My Family
Katalógové číslo: 6224-MFB72

Navrhnuté pre ľudí, ktorí oceňujú najvyššiu kvalitu spracovania. Navrhnuté a vyrobené v talianskej továrni na šperky z vysoko kvalitných kovových zliatin. Vyplnené ručne nanášaným, oteruvzdorným smaltom dodajú vášmu miláčikovi lesk v každej situácii.

Zaujímavé farby a nezvyčajné tvary vám umožnia vybrať si vzor, ​​ktorý najlepšie odráža povahu vášho dieťaťa. Shine presahuje rámec štandardnej adresnej karty zameranej na rýchly návrat psa domov. Sú to šperky, ktoré ozdobia obojok vášho miláčika.

Všetky štítky My Family majú zaoblené hrany, ktoré sú bezpečné pre zvieratá aj ich strážcov. Sú pripevnené malým pevným krúžkom, vďaka ktorému držia dobre pripevnené na golieri aj pri tých najbláznivejších hrách. Pomôžte svojmu miláčikovi vrátiť sa domov so štítkom MyFamily.

DÔLEŽITÁ POZNÁMKA

Vrátenie tovaru na gravírovaných štítkoch nie je možné .

Vrátené položky musia byť v pôvodnom plastovom obale/balení a v rovnakom stave, v akom ste ich dostali.

Veľkosť psa Malý
Miniatúrny
Materiál Kov
Farba Sivá

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 5.0
hodnotilo už 2 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií

Video