Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Psy / Venčenie / Obojky a adresáre / Gravírované známky pre psov / Kolekcia Basic / MyFamily známka gravírovacia srdce malé červené

MyFamily známka gravírovacia srdce malé červené

  • Vážení zákazníci, objednávky so známkou My family expedujeme domov po telefonickom overení údajov naším operátorom. Známky určené na vyzdvihnutie v predajni gravírujeme v predajni po osobnom overení údajov, pričom gravírovanie trvá približne 5 minút.

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Navrhnuté pre ľudí, ktorí oceňujú najvyššiu kvalitu spracovania. Navrhnuté a vyrobené v talianskej továrni na šperky z vysoko kvalitných kovových zliatin. Vyplnené ručne nanášaným, oteruvzdorným zobraziť celý popis
15,99 €
Doručenie domov
Iba v predajniach
Osobné vyzdvihnutie v 21 predajniach
1. Vyberte štýl písma
2. Text na zadnú stranu 1. riadok (max. 15 znakov)
3. Text na zadnú stranu 2. riadok (max. 15 znakov)
4. Text na zadnú stranu 3. riadok (max. 15 znakov)
Sme výhradný dovozca
Ďalšie varianty
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: My Family
Katalógové číslo: 6224-BH20

Navrhnuté pre ľudí, ktorí oceňujú najvyššiu kvalitu spracovania. Navrhnuté a vyrobené v talianskej továrni na šperky z vysoko kvalitných kovových zliatin. Vyplnené ručne nanášaným, oteruvzdorným smaltom dodajú vášmu miláčikovi lesk v každej situácii.

Zaujímavé farby a nezvyčajné tvary vám umožnia vybrať si vzor, ​​ktorý najlepšie odráža povahu vášho dieťaťa. Shine presahuje rámec štandardnej adresnej karty zameranej na rýchly návrat psa domov. Sú to šperky, ktoré ozdobia obojok vášho miláčika.

Všetky štítky My Family majú zaoblené hrany, ktoré sú bezpečné pre zvieratá aj ich strážcov. Sú pripevnené malým pevným krúžkom, vďaka ktorému držia dobre pripevnené na golieri aj pri tých najbláznivejších hrách. Pomôžte svojmu miláčikovi vrátiť sa domov so štítkom MyFamily.

DÔLEŽITÁ POZNÁMKA

Vrátenie tovaru na gravírovaných štítkoch nie je možné .

Vrátené položky musia byť v pôvodnom plastovom obale/balení a v rovnakom stave, v akom ste ich dostali.

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 0.0

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií

Video