Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Psy / Venčenie / Obojky a adresáre / Gravírované známky pre psov / Kolekcia Basic / MyFamily známka gravírovacia kosť malá červená

MyFamily známka gravírovacia kosť malá červená

  • Vážení zákazníci, objednávky so známkou My family expedujeme domov po telefonickom overení údajov naším operátorom. Známky určené na vyzdvihnutie v predajni gravírujeme v predajni po osobnom overení údajov, pričom gravírovanie trvá približne 5 minút.

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Základná estetika identifikačného štítku Basic Handmade Small Red Bone ID Tag ho robí vhodným pre každú príležitosť a dodáva outfitu vášho domáceho maznáčika klasický, ale nikdy nie banálny nádych! zobraziť celý popis
15,99 €
Doručenie domov
Iba v predajniach
Osobné vyzdvihnutie v 21 predajniach
1. Vyberte štýl písma
2. Text na zadnú stranu 1. riadok (max. 15 znakov)
3. Text na zadnú stranu 2. riadok (max. 15 znakov)
4. Text na zadnú stranu 3. riadok (max. 15 znakov)
Sme výhradný dovozca
Značka: My Family
Katalógové číslo: 6224-BH10

Základná estetika identifikačného štítku Basic Handmade Small Red Bone ID Tag ho robí vhodným pre každú príležitosť a dodáva outfitu vášho domáceho maznáčika klasický, ale nikdy nie banálny nádych! Je obohatený o logo MyFamily a je kompletne ručne dokončený v Taliansku.

Prispôsobiteľné na zadnej strane s ľahko čitateľným a odolným rytím. Vybavený praktickým krúžkom na pripevnenie k držiaku štítkov.

DÔLEŽITÁ POZNÁMKA

Vrátenie tovaru na gravírovaných štítkoch nie je možné .

Vrátené položky musia byť v pôvodnom plastovom obale/balení a v rovnakom stave, v akom ste ich dostali.

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 0.0

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií

Video