Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

Fluval filter FX-6 vonkajší

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vysoko výkonný kanistrový filter. Nový vonkajší filter Fluval FX6 má výkon čerpadla 3500 l / h a má ohromujúcu filtračnú kapacitu média, ktoré produkuje najčistejšiu a najzdravšiu zobraziť celý popis
319,00 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 9 predajniach
Tento produkt Vám dopravíme ZADARMO
Sme autorizovaný predajca
Značka: Fluval
Katalógové číslo: 101-219

Vysoko výkonný kanistrový filter.

Nový vonkajší filter Fluval FX6 má výkon čerpadla 3500 l / h a má ohromujúcu filtračnú kapacitu média, ktoré produkuje najčistejšiu a najzdravšiu vodu. Filtračné média možno jednoducho umiestniť do odnímateľných zásobníkov košov médií, ktoré sú v strede viacstupňovej filtrácie. Koše sú precízne navrhnuté pre odstraňovanie nečistôt z vody, čím je filtrácia účinnejšia. Koše pojmú celkovo 5,9 l médií a možno ich stohovať v presnej kombinácií vrstiev, pre čo najlepšiu vodu v akváriu. Každá z nich je obložená penovou vložkou pre efektívne mechanické predčistenie pri filtrovaní. Jednoduché otváranie pomocou rukoväte umožňuje ľahko a rýchlo zdvihnúť a oddeliť koše, takže bežná údržba je jednoduchšia.

Výkon: 3500 l / h.

Výška: 54 cm.

Vhodný pro akvária do 1500 l.

Regulácia prietoku Áno
Typ prístroja Vonkajší filter
Pre akvária o objeme do Viac ako 200 litrov

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.8
hodnotilo už 227 zákazníkov.
  • Erika Petrušová, dňa 9. 9. 2020 5.0

    “Najlepší filter. Odporúčam.„

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií