Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

Ferplast prepravka Atlas 20

  • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Prepravka Atlas 20  je tým správnym produktom, ak musíte cestovať s vašou mačkou alebo malým psom, odolný, vyrobený z pevného plastu a vybavený bezpečnostnými dvierkami, ktoré sa dajú zavrieť zobraziť celý popis
39,99 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Iba v predajniach
Osobné vyzdvihnutie v 60 predajniach
Sme autorizovaný predajca
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Ferplast
Katalógové číslo: G84-73008899

Prepravka Atlas 20  je tým správnym produktom, ak musíte cestovať s vašou mačkou alebo malým psom, odolný, vyrobený z pevného plastu a vybavený bezpečnostnými dvierkami, ktoré sa dajú zavrieť zvonku pomocou špeciálnych plastových klipov. aby sa zabránilo akémukoľvek náhodnému otvoreniu počas jazdy. 

Rukoväť v hornej časti umožňuje ľahký pohyb. Tento nosič pre domáce zvieratá je skvelý na cestovanie akýmkoľvek dopravným prostriedkom, je bezpečný a spoľahlivý, vybavený pevnými bočnými háčikmi a špeciálne bočné vetracie mriežky zaisťujú dobré vetranie vo vnútri prepravky. Ľahko sa montuje a ľahko sa čistí. 

Veľkosť: 37 x 58 x h 32 cm

Nosnosť: 8 kg

Farebné prevedenie závisí od aktuálnej dostupnosti.

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.9
hodnotilo už 7 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.