Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Psy / Krmivo a pochúťky / Granuly pre psy / Eukanuba granuly VD Dermat.FP Response Formula 12kg

Eukanuba granuly VD Dermat.FP Response Formula 12kg

 • Vážení zákazníci, z technických dôvodov budú nové objednávky expedované s týždenným oneskorením, preto odporúčame využiť možnosť osobného vyzdvihnutia v predajni.

Terapia zápalových stavov spôsobených atopiou, alergiou na blšie uhryznutie, alebo potravinový precitlivenosti / intolerancie. Indikácie: dermatitída vyvolaná alergickou reakciou na blší zobraziť celý popis
Bežná cena 56,90 €
53,90 €
-5%
Doručenie domov
Skladom
V predajni nie je skladom
Sme výhradný dovozca
Značka: Eukanuba
Katalógové číslo: 174-121295

Terapia zápalových stavov spôsobených atopiou, alergiou na blšie uhryznutie, alebo potravinový precitlivenosti / intolerancie.

Indikácie: dermatitída vyvolaná alergickou reakciou na blší alergén, atopia, potravinové alergie / intolerancia, zápal čriev spôsobený reakciou na krmivo, ďalšie zápalové stavy.

Špecifiká diéty:

obsahuje len vybrané zdroje proteínov (ryba) a karbohydrátov (zemiakový škrob), minimalizuje sa tak riziko vystavenia organizmu najčastejším alergénom a zároveň je vhodným zdrojom aminokyselín

prídavok omega-6: omega-3 mastných kyselín v pomere 5: 1 až 10: 1 redukuje hladinu cirkulujúcich zápalových mediátorov a zvyšuje kvalitu kože a srsti

forma granulovaná a konzervované obsahujú zhodné zdroje proteínov a karbohydrátov, oba typy krmiva sa môžu striedať alebo miešať, bez toho by to poškodilo zdravie pacienta

Dávkovanie: pozri tabuľku na obale - dennú kŕmnu dávku je nutné vztiahnuť k veku, povahe psa a záťaži.

Odporúčaná dĺžka aplikácie: minimálne 2 mesiace, pokiaľ sa jedná o kožné ochorenie a zvýšenú stratu srsti. V prípadoch tráviacich ťažkostí, pri ktorých je pravdepodobnou príčinou potravinový alergia / intolerancia, je dĺžka 3 - 8 týždňov. Ak sa objavia tieto klinické príznaky znova, táto dietoterapia sa musí znovu začať a je možné, že bude doživotná. Voda by mala byť stále dostupná.

Zloženie: Zemiaky, rybia múčka, kurací tuk, sušená repná dužina (4%), rybacia šťava, minerálne látky – vrátane hexametafosforečnanu sodného, slnečnicový olej, fruktooligosacharidy (0,5%, prírodné probiotikum)

Akostné znaky: hrubé proteíny 23%, vlhkosť 8%, oleje a tuky 13%, hrubé popoloviny 8%, vláknina 3%, omega-6 mastné kyseliny 160 g / kg, omega-3 mastné kyseliny 3,2 g / kg , vápnik 1%, fosfor 0,9%, vitamín A 11000 mj / kg, vitamín D3 900 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg / kg, meď vo forme síranu meďnatého 25 mg / kg.

Svojho psa kŕmte veterinárnej diétou po konzultácii a odporúčania veterinárneho lekára.

Počas kŕmenia veterinárnej diétou je odporúčané pravidelne chodiť na kontroly k veterinárovi minimálne každých 6 mesiacov.

Ak pes bude mať v priebehu kŕmenia veterinárnou diétou akékoľvek zdravotné ťažkosti, bezodkladne vyhľadajte odbornú veterinárnu pomoc.

Veľkosť psa Malý
Obrí
Stredný
Veľký
Vek psa Dospelý
zdravotný stav Podráždená koža
Citlivá koža a srsť
Citlivé trávenie
Zloženie Zemiaky
Bez obilnín
Ryba
Kvalita ***** Superpremium
Hmotnosť 12kg

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.9
hodnotilo už 71 zákazníkov.
 • Pavol, dňa 23. 7. 2023 5.0

  “Som s krmivom spokojný,psovi na alergiu pomáha.„

 • Pavol, dňa 22. 6. 2023 5.0

  “Môj pes má alergiu a toto krmivo sa osvedčílo,odporúčam„

 • Matúš Pätoprstý , dňa 10. 6. 2023 5.0

  “Máme fenku staforda šedej farby. Dlho sme sa trápili s kožnými chorobami a alergiami. Vyskúšali sme všetko možné od ozonovych kúpeľov, šampónov, tabletky, pipety na srsť... Potom sme objavili granule eucanuba veterinary diets a nič lepšie si myslím že neexistuje pre psa čo má problém s kožou. Odporúčam „

 • Palino, dňa 5. 3. 2023 5.0

  “Krmivo poznám a došlo v poriadku. Pri objednávaní sam mal problém s platbou, ale podarilo sa to vyriešiť.„

 • Mirka, dňa 16. 5. 2022 5.0

  “Dobra kvalita. Presne na diagnozu dermatosis. „

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií