0902 998 898

Po-Pi: 8:00-16:00
SUPER ZOO - všetko pre vaše zvieratká | Chovateľské potreby -


0902 998 898

Po-Pi: 8:00-16:00
Dr. Vet

Gel na zuby 100g

Čisté zuby a svieži dych bez použitia kefky! Beaphar Zubný gél s príchuťou pečene zabezpečuje každodennú ochranu zubov Vášho psa. Gél pôsobí proti zubnému povlaku a predchádza vzniku zobraziť celý popis
Ihneď k odoslaniu. Tovar skladom odosielame do 4 pracovných dní.
alebo za 60 minút na vyzdvihnutie
6,39 €
Pôvodná cena: 7,99 €. Ušetríte 1,60 €
Sme výhradný dovozca
  • Doprava zdarmapri nákupe nad 39,-€
  • Venujú sa vám odborníciSme tím nadšených profesionálov
Značka: Beaphar
Katalógové číslo: 244-13224

Čisté zuby a svieži dych bez použitia kefky!

Beaphar Zubný gél s príchuťou pečene zabezpečuje každodennú ochranu zubov Vášho psa. Gél pôsobí proti zubnému povlaku a predchádza vzniku zubného kameňa. Výsledkom sú zdravé zuby a svieži dych Vášho psa. Zubný gél obsahuje 3 enzýmy (proteázu, amyloglukosidázu, glokózooxidázu).

Pôsobenie proti zubnému povlaku: rôzne druhy baktérií a proteínov obsiahnutých v krmive spôsobujú povlak na zuboch psa. Beaphar Zubný gél obsahuje enzýmy, ktoré bojujú so škodlivými baktériami a zabraňujú tak vzniku zubného kameňa.

Boj proti vzniku zubného kameňa: aj malý kúsok zubného povlaku, ktorý nie je zo zubov odstránený, spôsobuje vznik zubného kameňa obsahujúceho kalcium. Beaphar Zubný gél obsahuje zložky, ktoré na seba naviažu kalcium a zabránia tak vzniku zubného kameňa.

K zubnému gélu je priložený aplikátor, ktorý uľahčuje nanášanie gélu a zaisťuje, že si Váš pes na gél skoro zvykne a príjme ho ako súčasť každodennej ústnej hygieny.

Návod na použitie: Pri prvom použití odstráňte fóliu a pripevnite aplikátor na otvor tuby. Aplikujte tenkú vrstvu gélu na všetky zuby. Začnite od zadných zuboch a postupujte k predným. Nie je problém, ak Vám kvapne časť gélu – Váš pes si ho pomocou jazyka nanesie na zuby.

Vek psa šteňa
dospelý
senior
Zdravie ústna hygiena
Vek mačky dospelá mačka
mačiatko
staršia mačka

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 4.1
hodnotilo už 14 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií