🚚 Týždeň dopravy ZADARMO. Do konca zostáva:
 
dní
 
hodín
 
min
 
sek
Viac informácií. 🚚
Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Drobné cicavce / Krmivo a doplnky stravy / Plnohodnotné krmivo / Granulované krmivo / Versele-Laga hamster & gerbil complete krmivo pre škrečky, pieskomily 500 g
Doprava zadarmo

Versele-Laga hamster & gerbil complete krmivo pre škrečky, pieskomily 500 g

Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre škrečky. Krmivo Hamster Complete zabezpečuje tieto funkcie: Dental Care (starostlivosť o chrup) - u škrečkov a ryšaviek sa môžu občas zobraziť celý popis
6,79 €
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 69 predajniach
Tento produkt Vám dopravíme ZADARMO
Sme autorizovaný predajca
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Versele-Laga
Katalógové číslo: 7205-461296
Hmotnosť: 500 g

Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre škrečky.

Krmivo Hamster Complete zabezpečuje tieto funkcie: Dental Care (starostlivosť o chrup) - u škrečkov a ryšaviek sa môžu občas objaviť problémy s chrupom. Zvyčajne ide o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu zubov. Tvrdé, chrumkavé pelety Hamster Complete takýto obrus umožňujú.

Fresh Vegetables (čerstvá zelenina) - proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok najmenej 10% čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. To v kombinácii s vlákninou a textúrou robí z Hamster Complete krmivo pre škrečky a ryšavky s vysokým stupňom požívateľnosti.

Chicken `n` Fish (kurča a ryba) - živočíšne bielkoviny a tuky obsiahnuté v krmive Hamster Complete pochádzajú prevažne z kurčiat a rýb. Kurčatá sú pre svoj vysoký obsah esenciálnych aminokyselín nutrične veľmi hodnotné a navyše sú tiež ľahko stráviteľná. Ryby sú zasa dôležitým zdrojom omega-3 mastných kyselín.

High Protein (vysoký obsah bielkovín) - niektoré hlodavce, ako napr. škrečky a ryšavky, sú všežravce. Majú radi bez rozdielu živočíšne, tak aj rastlinné bielkoviny. Ich strava musí byť relatívne bohatá na bielkoviny. Naopak množstvo tukov musí byť čo najnižšie.

Florastimul - pridanie prebiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannan-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správna rovnováha a funkcia čriev.

Vitamín Plus (vitamíny naviac) - pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie. Vitamín A je nevyhnutný pre obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika/fosforu a tým podporuje kosti. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Oba tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. V krmivách Complete je používaná stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy podlieha stabilizovaný vitamín C oveľa pomalšej oxidácii a biologickému rozkladu a preto zostáva ďaleko dlhšie aktívny.

Pro Immunity (lepšia imunita) - pridanie prírodných rastlinných farbív, luteínu a &beta

Zloženie Výrobky živočišného pôvodu
Výrobky rostlinného pôvodu
Hmotnosť 0,5kg
Typ krmiva Granuly
Druh hlodavca Škrečok
Hmotnosť krmiva 0 - 1 kg

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 4.2
hodnotilo už 84 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.