Výpredaj viac info

Po - Ne: 9:00 - 19:00
0
Prázdny

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Akvaristika / Akváriové rastliny a hnojivá / Substráty, dná / Rataj Brutus univerzálne hnojivo pre akvarijné rastliny 130 ml

Rataj Brutus univerzálne hnojivo pre akvarijné rastliny 130 ml

Univerzálne hnojivo pre akváriové rastliny s rašelinovým výluhom. Dva v jednom - optimálna výživa + ochrana. Prípravok Brutus kombinuje dva prípravky - Bioflor (univerzálne hnojivo) a zobraziť celý popis
4,69 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká! Najrýchlejší rozvoz v Bratislave zabezpečuje Packeta.
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie na 32 predajniach
Ďalšie varianty
  • Máme 77 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Rataj
Katalógové číslo: 7881-334

Univerzálne hnojivo pre akváriové rastliny s rašelinovým výluhom. Dva v jednom - optimálna výživa + ochrana.

  • Prípravok Brutus kombinuje dva prípravky - Bioflor (univerzálne hnojivo) a Chelatin (rašelinový výluh)
  • Rastlina získa vďaka hnojivu Brutus optimálne živiny pre krásne vyfarbené, pevné listy a rýchly rast. Hnojivo naviac obsahuje huminové látky a triesloviny, ktoré majú v akváriu funkciu: zásobovaciu, regulačnú, ochranú, pohlcujú škodlivé látky z vody a funkciu pufračnú. 
  • Rašelinový výluh obsahuje huminové kyseliny a triesloviny pomáhajúce vytvárať podobné prostredie, ktoré sa vyskytuje v prírode. Voda dostane jemný nádych do hneda, ktorý sa po určitej dobe stratí. Tlmí stres u rýb a vytvára ochrannú vrstvu na pokožke rýb - odolnosť proti parazitom, prevencia ochorení. Huminové látky a triesloviny vytvárajú naviac ideálne prostredie pre vývoj ikier a zárodkov. Rastlina získa potrebné živiny a tiež pevnejšiu a odolnejšiu epidermis.
  • Zdravá rastlina produkuje koreňové výlučky a algicídy, ktoré podporujú činnosť baktérií a obmedzujú rast rias. Preto sa riasy na dobre rastúcich rastlinách nevyskytujú alebo maximálne v obmedzenej miere na menej aktívnych starších častiach rastlín. Správna starostlivosť o rastliny, ktorá spočíva v optimalizácii množstva CO2, živín a v použití vhodného svetelného spektra, je základnou prevenciou proti riasam!
  • Zdravá rastlina vytvára vhodné biologické podmienky pre ryby. Ryby sú potom aktívne, krásne vyfarbené a zdravé.

Zloženie: Hnojivo obsahuje K, Mg a mikroprvky Fe, Mn, Cu, Zn, Mo a B. Ďalej sú obsiahnuté  huminové kyseliny (rašelinový výluh).

Dávkovanie: Dávkujeme podľa obsahu nádrže 10 ml Brutusu na 20 l akváriovej vody.  Pred hnojením odporúčame vymeniť asi 1/5 vody v akváriu. Pre optimálne pôsobenie hnojiva je dobré, aby sa pH akváriovej vody pohybovalo v rozmedzí 6,3-6,8 podľa UT (uhličitanová tvrdosť). Toto pH dosiahneme najlepšie aplikáciou CO2 alebo Acidonom. 

 

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 0.0

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.