🚚 Týždeň dopravy ZADARMODo konca zostáva:
 
dní
 
hodín
 
min
 
sek
Viac informácií. 🚚
Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

/ Psy / Šport a výcvik psa / Výcvik / Základní povely / Obojok výcvikový DOGTRACE d-control easy mini do 200 m

Obojok výcvikový DOGTRACE d-control easy mini do 200 m

Výcvikový obojok pre psy. D-control je veľmi účinný nástroj pre upevňovanie a posilňovanie žiaduceho správania sa. Výcvikový obojok je tak vhodný ako pre majiteľov, ktorí majú problémy s zobraziť celý popis
125,00 €
Doručenie je možné Najrýchlejší rozvoz v Bratislave (medzi 18-22h) Najrýchlejšie doručenie pre zvieratká zabezpečuje Packeta
Doručenie domov
Skladom
Osobné vyzdvihnutie v 43 predajniach
Tento produkt Vám dopravíme ZADARMO
Sme autorizovaný predajca
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Dogtrace
Katalógové číslo: 0504-351

Výcvikový obojok pre psy.

D-control je veľmi účinný nástroj pre upevňovanie a posilňovanie žiaduceho správania sa. Výcvikový obojok je tak vhodný ako pre majiteľov, ktorí majú problémy s privolaním a chcú mať istotu, že im ich pes pri spoločných vychádzkach neutečie za zverou, tak i pre majiteľov, ktorí sa zaoberajú športovou alebo poľovníckou kynológiou a výcvikový obojok používajú ako nástroj pre posilňovanie konkrétnych povelov a cvikov vo všetkých odvetviach kynológie.

Elektronický výcvikový obojok vám v krátkej dobe veľmi výrazne pomôže s výchovou vášho psa. Ten si v krátkej dobe zapamätá, že pri neuposlúchnutí povelu bude nasledovať vami zvolený stimulačný impulz. Väčšina psov reaguje na impulz okamžitým návratom do miesta bezpečia ku svojmu pánovi, pretože si neuvedomujú, že nepríjemný pocit vyvolaný stimulačným impulzom prichádza od neho. Pes uvažuje na princípe pohodlia - nepohodlia a nepríjemnému pocitu sa snaží vyhnúť.

Elektronický výcvikový obojok d-control easy mini je vďaka slabším impulzom, malým rozmerom a nízkej váhe prijímača vhodný aj pre malé plemená psov. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládania, disponuje šiestimi pevne nastavenými úrovňami stimulačných impulzov a akustickým signálom s dosahom až 200 m.

Intenzita stimulačných impulzov pri modeloch mini je v porovnaní s obojkami d-control slabšia, ale postačujúca aj pre stredne veľké a veľké plemená s priemernou citlivosťou za štandardných situácií.

Neodporúča sa pre riešenie krízových situácií u odolných plemien. (Nie je kompatibilný s modelmi základnej rady d-control.)

Technické parametre: pre 1 psa akéhokoľvek plemena, dosah 200 m, funkcia: impulz + zvuk, počet korekčných impulzov: 6.

Materiál Plast
Nylon
Farba Čierna
Typ obojka Elektronický
Lanko/pásik/reťaz Pásik
Dĺžka 75cm

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.7
hodnotilo už 127 zákazníkov.
  • Boris Hudec, dňa 7. 9. 2021 1.0

    “Prosím ak máte radi svojich psov nekupujte im takúto vec. Každý pes nasleduje svoje inštinkt ale dá sa vycvičiť aj bez takýchto krutých nástrojov.„

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

viac fotografií

Video