Výpredaj viac info

Po - Ne: 8:00 - 20:00
0
Prázdny

Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte.

 

Eukanuba granuly Puppy Small 3kg

100% komplexné a vyvážené krmivo pre šteňatá malých plemien od 1 do 12 mesiacov veku  s hmotnosťou do 10 kg v dospelosti. Odporúča sa tiež pre gravidné a dojčiace fenky. Optimálne zobraziť celý popis
Bez registrácie 15,79 €
family cena
14,99 €
-5%
Zvýhodnená cena platí pre členov Super zoo family
Staňte sa členom za jednu minútu
Super zoo family
Doručenie domov
Skladom
V predajni nie je skladom
Sme výhradný dovozca
  • Máme 82 predajní s víkendovou prevádzkou
  • Živé zvieratká príďte do našich predajní
  • Rýchle vyzdvihnutie do 60 minút
  • Široký výber najväčšia predajná plocha v SR
Značka: Eukanuba
Katalógové číslo: 1743-148478
Hmotnosť: 3000 g

100% komplexné a vyvážené krmivo pre šteňatá malých plemien od 1 do 12 mesiacov veku  s hmotnosťou do 10 kg v dospelosti. Odporúča sa tiež pre gravidné a dojčiace fenky.

Optimálne množstvo proteínov, tukov a karbohydrátov

Šteňatá malých plemien spaľujú viac kalórií a potrebujú viac energie na kilogram telesnej hmotnosti než šteňatá väčších plemien. Táto strava Eukanuba dodáva optimálne množstvo proteínov, tukov a karbohydrátov na pokrytie týchto nárokov. Poskytuje všetky dôležité vitamíny a minerály nevyhnutné pre optimálny rast. Obsahuje prísady vysokej kvality a veľké množstvo živočíšnych proteínov, z ktorých kuracie mäso predstavuje hlavný zdroj.

Znaky krmiva:

Podporuje imunitný systém a každodennú prirodzenú regeneráciu zdravých buniek. Obsahuje dôležité antioxidanty, ako je napríklad vitamín E.

Stará sa o hustú a lesklú srsť, podporuje zdravú pokožku a prirodzený proces hojenia. Obsahuje optimálnu rovnováhu omega-3 a omega-6 mastných kyselín.

Podporuje zdravý tráviaci trakt a účinné vstrebávanie živín, obsahuje stredne fermentovanú vlákninu (repnú dreň). Výživové zložky napomáhajú k udržaniu obvyklých hodnôt krvného cukru po jedle a obsahuje špeciálne zdroje karbohydrátov.

 

Krmivo je vytvorené pre chytré šteňa spôsobilé k výcviku. Obsahuje optimálne množstvo DHA, kľúčovú stavebnú živinu pre mozog na podporu optimálnej funkcie sluchu, zraku a mozgu, vychádza z revolučnej štúdie vykonanej so šteňatami a ich matkami, ktorým bolo podávané krmivo Eukanuba.

* Množstvo vitamínov je zaručené do dátumu spotreby.

Kŕmny návod: pozri tabuľku na obale.

Zloženie: sušené kuracie a morčacie mäso (37%), kukurica, pšenica, živočíšny tuk, sušená repná dužina (3%), hydrolyzované živočíšne bielkoviny, ryža, sušené vajcia, rybí tuk, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, sodný chlorid, fruktooligosacharidy (0,29%). Neobsahuje dochucovadlá, farbivá ani konzervačné látky.

Akostné znaky: proteíny 32%, vlhkosť 8%, tuky 21%, hrubé popoloviny 6,7%, hrubá vláknina 2%, vápnik 1,15%, fosfor 0,95%, omega-3 mastné kyseliny 0,62%, omega-6 mastné kyseliny 3,08%, DHA 0,18%, vitamín A 4782 mj/kg, vitamín D3 1519 mj/kg, vitamín E (alfatokoferol) 254 mg/kg, betakarotén 5 mg/kg. Metabolizovateľná energia 3943 kcal/kg.

Dostupné v baleniach: 1 kg, 3 kg, 7,5 kg.

Veľkosť psa Malý
Miniatúrny
Vek psa Šteňa
zdravotný stav Bez problémov
Zloženie Kura
Obilniny
Morka
Kvalita ***** Superpremium
Hmotnosť 3kg

Vaše hodnotenie

Priemerné hodnotenie: 3.7
hodnotilo už 112 zákazníkov.

Tovar ešte nebol okomentovaný.

Vložiť hodnotenia produktov

Meno a priezvisko: *
E-mail: *
Hodnotenie: *
Komentár: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

Video