• PsyPsy
  • MačkyMačky
  • VtákyVtáky
  • Malé cicavceMalé cicavce
  • TeráriumTerárium
  • RybyRyby
  • JazierkoJazierko

Novinky

01.10.2018
Výhercovia súťaže o 15 kusov vodítok flexi New Comfort. bližšie info

Vyžrebovali sme výhercov súťaže o 15 kusov vodítok flexi New Comfort.

Daniela Surmanova, Poprad
Tomáš Jadlovský, Kobylnice
Peter Krížovský, Ružomberok
Jana Pándová, Sládkovičovo
Martina Juríková, Leopoldov
Ľubica Šťastná, Trenčianske Stankovce
Dagmar Toroková, Žilina
Petra Mokrá, Prievidza
Dominika Antolová, Koš
Danka Mišove, Bratislava
Peter Šišovský, Trenčín
Alexandra Ballová, Bratislava
Andrea Filipova, Bratislava
Jozef Oravec, Ružomberok
Miroslava Kandalíková, Košice


Výhercov budeme kontaktovať.
Gratulujeme!

11.07.2017
SUPER ZOO opäť získalo prestížne ocenenie Superbrands 2017 bližšie info

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila Našej spoločnosti cenu Slovak Superbrands Award 2017. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu, zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council - u sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.
11.07.2017
SUPER ZOO je partnerom vernostných programov Sphere a Carte bližšie info

SUPER ZOO je partnerom vernostného programu Sphere card a Carte. Poskytuje výhody a zľavy držiteľom kariet s logom Sphere a Carte.

 

25.04.2017
Spájame sa pre zvieratká bližšie info

  (zobraziť v pdf)

NÁZOV PREDAJNE ÚTULOK
OZ Dog Azyl, Veľký Meder
  ZOPZ Orechová Potôň
SOS Zvieratá, Bratislava 
Útulok Skalica
  Útulok Nádej, Nové Mesto nad Váhom
Útulok Senica
  OZ Záchranný Koráb, Šaštín-Stráže
OZ Tulák Sereď
SUPERZOO TRNAVA Zatúlané psíky Šaľa
SUPERZOO PEZINOK KS Pezinok
SUPERZOO Nové Zámky SOS Zvieratá, Nové Zámky
  Zatúlaná labka Šurany
SUPERZOO P. BYSTRICA SAOZ
SUPERZOO RUŽOMBEROK OZ Ňufáčik KS Námestovo
  Kubínska labka, Dolný Kubín
SUPERZOO ŽILINA Tul/k/áčik, Žilina
SUPERZOO TRENČÍN STOP.SHOP Trenčianske labky
SUPERZOO Žilina Retail útulok Žilina
SUPERZOO PÚCHOV SAOZ
SUPERZOO Martin Retail OZ Mamačičky Martin
SUPERZOO MARTIN SAOZ
SUPERZOO ŽIAR OZ Strážni anjeli, Žiar nad Hronom
SUPERZOO ZVOLEN KS Zvolen
SUPERZOO PRIEVIDZA KS Prievidza
  KS Handlová
SUPERZOO NITRA MLYNY ČSKP Nitra
SUPERZOO LEVICE Útulok Zlaté Moravce
SUPERZOO B. BYSTRICA Tuláčik Brezno
  OZ Labka, Banská Bystrica
SUPERZOO PREŠOV KS Spišská Nová Ves
SUPERZOO POPRAD Cesta za domovom, Poprad
SUPERZOO PO VUKOV KS Stará Ľubovňa
SUPERZOO KE NAD JAZEROM Huge Paws
SUPERZOO KE TESCO KS Trebišov
SUPERZOO KE CASSOVIA KS Vranov nad Topľou
SUPERZOO BARDEJOV KS Svidník

 

20.03.2017
SUPER ZOO TÍM RADÍ - VÝCHOVA A VÝCVIK PSÍKA bližšie info

VÝCHOVA A VÝCVIK PSÍKA

Máte doma rozkošné šteniatko a už teraz si predstavujete, čo všetko so psíkom zažijete?
Aj tu však platí, že nič nie je zadarmo.
Ponúkame tri tipy ktoré Vám pomôžu a uľahčia výcvik a výchovu psíka.

 

1. Dajte psíkovi čas a choďte na to postupne.
Veľmi často sa stáva že kladieme na psy až príliš veľké nároky. Či už pri výcviku alebo pri výchove psa. Na všetko treba ísť postupne a hlavne s pevnými nervami. 3 veci ktoré budeme musieť pri výcviku mať:

Motivácia
Jednou z najdôležitejších vecí pri výcviku je motivácia psíka. Môže byť v podobe odmien alebo hračiek (hry). Najrýchlejšie ako zistiť na čo psík lepšie reaguje je jednoducho vyskúšať obe možnosti. Pri odmenách treba rozhodne siahať po odmenách, ktoré psík nedostáva každý deň a z ktorých nám nebude zbytočne priberať, pretože pre začiatok ich budeme potrebovať naozaj veľa. Ak si myslíte, že Vám psík bude pracovať za granulky tak sa mýlite. Veď čo Vás viac motivuje - suchý rožok, alebo čokoláda? :-) Pri hračke teda pri hre so psom odporúčam mať hračky dosť dlhé a pevné. Pri tejto forme odmeny nám ide o hru so psom a o to, aby si uvedomil že je s nami zábava. Takže pokiaľ psíkovi hračku len hodíte stáva sa zábavnou hračka a vy ste v pozadí niekde zabudnutý. Ale keď sa so psíkom budete o ňu preťahovať a naháňať sa, nestane sa Vám, že akonáhle odložíte hračku, stanete sa nezaujímavým a pes prestane poslúchať. Ak máte psíka, ktorý perfektne reaguje na obe formy odmeny tak ich jednoducho striedajte. Motiváciou pre Vás bude dobrý , vychovaný a šťastný pes.

Dajte tomu čas.
Pri výcviku psíka platí pravidlo „Radšej častejšie a kratšie ako jeden krát za deň a dlho“. Je to veľmi jednoduché – výcvik musí psíkovi spôsobovať radosť. V závislosti od plemena a veku psíka sa pohybuje cvik od 10 - 20 min, u šteniatok do 5 min a viackrát denne. Výcvik prerušíme kým to psíka ešte baví a vždy to musí skončiť jeho víťazstvom :-) U mňa jeho víťazstvo znamená Jackpot. Pokiaľ využívate hračku, tak ukončujeme hru napríklad preťahovaním pričom hračku psíkovi pustíme. Čo si na ňom môžete všimnúť je ten hrdý pocit ako vám hračku „ukradol“. Pri odmenách to zase ukončime špeciálnou odmenou ktorú sme pri výcviku nepoužili - napríklad: kúsok sušeného mäska, alebo väčším množstvom odmien.

Trpezlivosť.
Mali ste ťažký deň v práci a ste unavený? Tak to radšej výcvik vynechajte. Psík reaguje na Váš psychický stav a pri výcviku potrebuje Vašu pomoc, vedenie a hlavne trpezlivosť. Každá negatívna skúsenosť pri výcviku celý postup len predlžuje.

 

2. Cvičte so psíkom všade a za rôznych okolnosti.
So psíkom začíname cvičiť na mieste bez rušivých podnetov a vonkajších vzruchov. Psík sa vie lepšie sústrediť a nič ho nerozptyľuje. Až keď psík perfektne ovláda povel na takomto mieste (napríklad doma) prejdeme do náročnejších podmienok ako je les, mesto, nákupné stredisko, park a podobne. Takýmto spôsobom dokážeme seba aj psíka naučiť ako reagovať v rôznych situáciách a nemusíme sa báť že nám výcvik zlyhá.

 

3. Máte hyperaktívneho psa? Najlepšie sa učia po vybehaní.
Ak má Váš psík príliš mnoho energie a nevie sa na Vás sústrediť, musíte ho pre výcvikom trocha unaviť. U psíka rozlišujeme  dva druhy  stimulácie - psychickú a fyzickú. Čo potrebujeme odbúrať, je práve tá fyzická. Psíka zoberte von a poriadne ho vybehajte. Pohádžte mu loptu, pohrajte sa s ním a vybláznite sa. Dokáže sa psík na Vás konečne sústrediť aspoň krátky čas? Tak teraz je pravý čas začať s cvikom.

Na záver by som rada podotkla, že pokiaľ sa psíkovi nedarí a postupuje pomaly, vôbec sa nestresujte ani nevzdávajte. Kľudne začnite znovu alebo zmeňte postup cviku. Ak sa rozhodnete, že budete mať psíka, je potrebné si uvedomiť, že ho treba aj vychovávať. To znamená, že mu musíme určiť pravidlá ktoré sa nesmú porušovať ani meniť. Čím viac času tomu budete venovať, tým rýchlejšie dosiahnete výsledok.

Michaela Bacílková
SUPER ZOO

17.03.2017
Inodorina - teraz 20% zľava na obrúsky a rukavice bližšie info

20% zľava na obrúsky a rukavice. Platí v marci a apríli 2017, alebo do vypredania zásob.

17.07.2016
SUPER ZOO je partnerom vernostného programu Sphere card bližšie info

SUPER ZOO je partnerom vernostného programu Sphere card a poskytuje výhody a zľavy držiteľom kariet s logom Sphere card.

24.06.2016
Nové hypoalergénne receptúry ONTARIO bližšie info

Nové hypoalergénne receptúry ONTARIO

(zobraziť katalóg pdf)

 

 

 

 

23.06.2016
Nová predajňa v Novom Meste nad Váhom bližšie info

23. júna pre Vás otvárame novú predajňu v Novom Meste nad Váhom, v nákupnom centre rgb Javorina, na ulici Trenčianska 2740/70.

Tešíme sa na Vás! 

 

 

 

 

 

03.05.2016
Nová predajňa v Považskej Bystrici bližšie info

5. Mája pre Vás otvárame novú predajňu v Považskej Bystrici, v nákupnom centre MANÍN, na ulici SNP. Navštívte nás a využite uvádzacie zľavy, ktoré platia od 5. do 8.5.2016. Tešíme sa na Vás! 


24.02.2016
Výpredaje 40 - 70% v SUPER ZOO bližšie info

Navštívte predajne SUPER ZOO a využite jedinečné výpredaje. Zľavy 40 - 70% platia na veľký okruh tovarov, do vypredania zásob.


18.02.2016
SUPER ZOO opäť získalo prestížne ocenenie Superbrands bližšie info

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila Našej spoločnosti cenu Slovak Superbrands Award 2016. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu, zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council- u sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.